Minimalista Reklam Ajansı

Minimalista ailesi, orjinal ve minimalist pazarlama iletişimlerini geliştirmeyi amaç edinerek, kreatif reklam ajansı olarak 2012 yılından bugüne İstanbul’da nitelikli hizmet veriyor.

Minimalista Reklam Ajansı
Minimalista Reklam Ajansı Yalın Haberler
Bu içerik 220 kez okundu.

Minimalist ailesi, orjinal ve minimalist pazarlama iletişimlerini geliştirmeyi amaç edinerek, kreatif reklam ajansı olarak 2012 yılından bugüne İstanbul’da nitelikli hizmet veriyor. Ünlü markaların ihtiyaçları doğrultusunda ilerleyen Minimalista, en uygun olan konumlarda en şahane tasarımlarla bu ihtiyaçları faydalı bir duruma dönüştürmeyi hedefliyor. Sektörün önde gelen firmaları arasındaki liderliğini koruyan Minimalista, 2014 yılı başlarında bünyesinde yer alan firma yelpazesini büyüterek, restoran ajansı konusunda başarılı çalışmalarını yürütüyor.

Marka Geliştirme

Teknolojik gelişmeleri takip eden Minimalista, her şart altında ünlü markalar için artı puan kazandırma konusunda işlem yapıyor. Minimalista, kısa bir zaman dilimi içerisinde vermiş olduğu sayısız hizmet seçeneğiyle, Türkiye’nin önde gelen ajansları listesinde ön sıralarda yer alıyor.

Ajans Hizmetleri

2017 yılı itibariyle, gastronomi ile ilgili çalışan şirketlere hitap eden ve kreatif ajans olan Gastronomista Reklam Ajansı adı altında hizmet veriyor. Ayrıca otel ajansı hizmetleriyle çalışmalarını sürdürüyor. Ünlü marka ihtiyaçlarına yönelik olarak her daim kreatif çözümler üretiyor. Bu çözüm süreci aşamasında Bengühan Bora ile kesinlikle minimalist çizgisinden ayrılmadan işlemlerini devam ettiren Minimalista ailesi, reklamcılık sektöründe önemli olan detayları titizlikle inceliyor.

Markalara fazlasıyla önem veren Minimalista, en yaratıcı ve en mükemmel tasarımları sayesinde göze hitap ediyor. Üstün seviyeye sahip olan başarılarının arkasında, ekip çalışması ve markayla olan güçlü ilişki yer alıyor. Farklı ve nitelikli hizmetler sunan Minimalista ailesini, müşterileri güven içerisinde tercih ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eşiyle ilişkisi olan adamı evinde yakalayıp bıçaklayan kocadan mahkemeye mektup
Eşiyle ilişkisi olan adamı evinde yakalayıp bıçaklayan kocadan mahkemeye mektup
1,4 milyar dolar Türkiye'nin kasasında kaldı
1,4 milyar dolar Türkiye'nin kasasında kaldı