İnsan Bedenini Tanımak İsteyenlere Özel Kitaplar

İzlemiş olduğunuz belgeseller, saçma sağan televizyon dizileri arasında geçirilen sözde aforizmalar, inananlar, inanmayan, kulaktan dolma bilgiler ile bilgi ve fikir sahibi olanlar ve daha niceleri için, önemli olanın kitap olduğunu söyleyelim.

İnsan Bedenini Tanımak İsteyenlere Özel Kitaplar
İnsan Bedenini Tanımak İsteyenlere Özel Kitaplar Yalın Haberler
Bu içerik 480 kez okundu.

İzlemiş olduğunuz belgeseller, saçma sağan televizyon dizileri arasında geçirilen sözde aforizmalar, inananlar, inanmayan, kulaktan dolma bilgiler ile bilgi ve fikir sahibi olanlar ve daha niceleri için, önemli olanın kitap olduğunu söyleyelim. Kitap okursanız eğer, neyin ne olduğunu daha iyi anlar ve kavrardınız. Eğer kitap okuma olmasaydı, tıp fakültesinde okuyanlar, doktorlar dizisini izler ve doktor olurlardı. Ama yıllarca sadece okuyarak ve okuduklarını idrak ederek, doktor olurlar. Yani okumamız gerekiyor. İnsan bedenini tanımak ve sağlıklı olmak için de kitaplar okumamız gerekiyor. Doğru diyetleri yapmak için, önce vücudumuzu tanımamız gerekiyor. Örneğin Beyin - Bağırsak Bağlantısı kitabı sayesinde, beynin ve bağırsağın nasıl bir bağlantı da olduğunu anlıyorsunuz. Aslında Beyin - Bağırsak Bağlantısı kitabının her sayfasında yeni bir bilgiye sahip oluyor ve bununla da yetinmeyerek, gizli konuşmalara dahi vakıf olabiliyorsunuz. Bu tür kitapları www.bkmkitap.com üzerinden alabileceğinizi söyleyerek, haberimize devam edelim. 

https://cdn.bkmkitap.com/beyin-bagirsak-baglantisi-662388-23-O.jpg

Gerçek Tıp Dersleri

Modern tıbbın aksine, Aidin Salih tarafından kaleme alınmış olan Son Söz eserinde, Kuran-ı Kerim üzerine yaptığı araştırmalara göre bizlere beslenme alışkanlıklarını anlatıyor. Az su içmek, doğru beslenmek, mümkün mertebe ilaç kullanmamak, ameliyat olmamak gibi bir çok farklı konuda bilgiler içeriyor Son Söz - Cilt 1 eseri. Sağlıklı beslenmek için nelere dikkat edilmesi gerektiğini özellikle ön plana çıkardığı kitaplarında, bizlere beslenmenin önemini de bir kere daha gösteriyor. İnanırsınız ya da inanmazsınız ama bir gerçek var ki, vücudu iyi tanıyan için Son Söz - Cilt 1 eseri, iyi bir kaynak olacaktır. 

https://cdn.bkmkitap.com/son-soz-cilt-1-604464-33-O.jpg

Bağırsak Ne Bu Kadar Önemli ?

İnsan yer, içer, tüketir. Hem etçil ve hemde otçuldur. Toplum değişir ve günümüzde tüketimlerimizin büyük çoğunluğu endüstriyel olmaktadır. Kısacası yediklerimizin tamamı sanayi üretimidir ve buna göre işlenir. Aslında hiç bir şey organik değildir. Öyle ya da böyle ve hatta yağan yağmurdan bile kimyasal akıyor. İşte Beyinde Ararken Bağırsakta Buldum kitabı ile bağırsağın bunları nasıl sindirdiğini daha rahat anlayacaksınız. İnsanoğlu sürekli bir evrim içerisinde. Dün yediklerimizi bugün yiyemiyor ve bedenimiz de buna kısacık sürede alışıyor. Bunun neden olduğunu merak ediyorsanız eğer, Beyinde Ararken Bağırsakta Buldum kitabına göz gezdirebilirsiniz. 

https://cdn.bkmkitap.com/beyinde-ararken-bagirsakta-buldum-518869-23-O.jpg

BKM İle Kitapları Ucuza Alın

Sizlerde kitap okumayı seviyor ve okumadan olmaz diyorsanız eğer, BKM Kitap ile arayışlarınızı elde edebilirsiniz. Sadece sağlık üzerine değil, okunabilecek her ne varsa, bir arada bulabilecek ve okumaya doymadan, yeniliklere açık olarak öğrenebileceksiniz. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay