Bikolon ile Kazanç Ortaklığı

Türkiye'de ilk defa kullanılan şans oyunlarında ortaklık sisteminin her ayrıntısı sitede net olarak açıklanıyor.

Bikolon ile Kazanç Ortaklığı
Bikolon ile Kazanç Ortaklığı Yalın Haberler
Bu içerik 178 kez okundu.

Ülkemizde sayısal loto, şans topu, süper loto ve On Numara gibi oyunlar yoğun olarak tercih edilen şans oyunlarındandır. Kişiler bu oyunlar üzerinden kazanç sağlamayı planlamalarına rağmen tek bir şansları olmasından kaynaklı olarak şansları çok azdır. İnternet ortamında kurulmuş olan bikolon.com adresinde ise şans oyunları için ortaklık sistemi uygulanıyor. Bu ortaklığa üye olan kişiler on numara, şans topu, sayısal loto ve Süper Loto üzerinden kazanma şanslarını artırabiliyorlar.

Site son derece şeffaf bir alt yapıya sahip olarak hizmet veriyor. Şans oyunları oynayarak gerçek anlamda kazanç elde etmek isteyen kişiler, Sayısal Loto gibi oyunlardan bu siteye üyelik oluşturarak toplu olarak şans oyunu oynama imkanı yakalıyor. Bikolon sitesi her hafta yapılan on numara, sayısal loto, süper loto ve Şans Topu çekilişleri için kupon yaparak, üyelerinin de bu kuponlar üzerinden kazanç sağlaması işlemini yapıyor.

Şans Ortaklığı Sisteminin İşleyişi

Türkiye'de ilk defa kullanılan şans oyunlarında ortaklık sisteminin her ayrıntısı sitede net olarak açıklanıyor. Son derece kazançlı olan bu sistem ile bir nevi kazanç garanti ediliyor. Her hafta yapılan çekilişler ve çekiliş sonuçları üyeler ile paylaşılıyor. Üye hakkına düşen kazançlar üyelere bildiriliyor.

Şans Oyunlarında Para Dağılımı

Site her çekiliş sonrasında ikramiye kazanılmasını müteakip, kişilerin paralarını anında üye hesaplarına yatırıyor. Bu özel sistem sayesinde, bu şans oyunlarını siz oynamasanız veya oynamayı unutsanız dahi Bikolon sitesi sizin adınıza oynuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eşiyle ilişkisi olan adamı evinde yakalayıp bıçaklayan kocadan mahkemeye mektup
Eşiyle ilişkisi olan adamı evinde yakalayıp bıçaklayan kocadan mahkemeye mektup
1,4 milyar dolar Türkiye'nin kasasında kaldı
1,4 milyar dolar Türkiye'nin kasasında kaldı