betgram betgram

Hamilelik ve lohusalık döneminde bayanların olmazsa olmazları..

Hamilelik döneminde beden değişikliğinden dolayı normal pijama ve gecelik giymek hareket yeteneğinizi zorlaştıracağından bedeninizin ve bebeğinizin daha sağlıklı olması için tasarımcılar birçok hamile pijama ve gecelik modelleri üretmektedir.

Hamilelik ve lohusalık döneminde bayanların olmazsa olmazları..
Hamilelik ve lohusalık döneminde bayanların olmazsa olmazları.. Yalın Haberler
Bu içerik 274 kez okundu.
Advert

Uzun süren hamilelik döneminin ardından, lohusalık dönemi keyifli ve mutlu olduğunuz heyecan verici bir dönem olsa da zorlukları da oldukça fazla olan bir süreçtir. Özellikle de değişen vücut şekli, kilo alımı ve hormonal sıkıntılar anne adayının psikolojik anlamda da etkilenmesine neden olabilir.

Hamilelik döneminde beden değişikliğinden dolayı normal pijama ve gecelik giymek hareket yeteneğinizi zorlaştıracağından bedeninizin ve bebeğinizin daha sağlıklı olması için tasarımcılar birçok hamile pijama ve gecelik modelleri üretmektedir. Hamilelik dönemi ihtiyaç duyacağınız tüm iç çamaşırı ve gece kıyafeti için günümüz teknolojisi sayesinde internet aracılığı ile birçok modelden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Lohusalık dönemi yaşayan bayanların kullanacağı aksesuarlar içinde lohusa taç ve terlik çeşitleri de anneliğe ilk adımı atan bayanların keyifle kullandığı ürünler arasındadır.

Lohusalık dönemini rahat geçirmenizi sağlayacak ürünler

Hamilelik sonrası en çok ihtiyaç duyulan kıyafetler içinde lohusa pijama takımları bulunmaktadır. Aynı şekilde yine ihtiyaç duyulan ürünler içerisinde özellikle yaz aylarına denk gelen doğum sonrasında annenin rahatlığı ile beraber estetik görünüm kazandıran, lohusa gecelik modelleri de harika tasarımlarla anne adaylarına sunulmaktadır. Hamile lohusa iç giyim ile hamile gecelik ve pijama modelleri tüm renklerde tüm bedenlerde yeni annelerin ihtiyaçlarını sağlayacak niteliktedir. Kadınlar bu özel günlerinde vücut ölçülerinde meydana gelen değişiklikten dolayı farklı kıyafetlere ihtiyaç duymaktadır. Vücudu sıkmayan, karın bölgesini incitmeyen pijama ve geceliklerle annenin kendini rahat hissedebileceği sağlıklı kumaştan üretilen iç giyim ürünleri kullanmalıdır.

Lohusalık döneminde bebeğinizi emzirirken kolaylık sağlayan ürünler

Yoğun hazırlığınız içinde aileye yeni katılacak bebeğiniz için birbirinden güzel ürünler alırken, kendi ihtiyaçlarınız için de kıyafetler konusunda hassasiyet göstermelisiniz. Alışveriş yaparken bebek seti olarak aldığınız kıyafetler özellikle yeni doğan çocuğunuz için set olarak kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Bunun yanında lohusalık döneminde en çok ihtiyaç duyacağınız iç giyim rahatlığını da göz ardı etmeyiniz. Bu konuda emzirme atleti rahat hareket etmenizi sağlayacak ürünler arasında yer alır. Ayrıca kolaylık sağlayacak ve bebeğinizi emzirirken göğsünüzü daha iyi kavramanıza olanak sağlayan iç giyim malzemelerinden birisi de emzirme sütyeni olacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'ın danışmanı Yasin Aktay: Çatışma riski doğurur
Erdoğan'ın danışmanı Yasin Aktay: Çatışma riski doğurur
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
mobil onay