İnteraktif Birebir Eğitimler

Uzaktan eğitim veren bir eğitim kurumu olan Kariyeradam, en iyiyi hedeflediği için birebir eğitimler, interaktif eğitimler, karşılıklı oturumların yer aldığı eğitimler ile sizlere eğitim vermektedir.

İnteraktif Birebir Eğitimler
İnteraktif Birebir Eğitimler Yalın Haberler
Bu içerik 89 kez okundu.

Uzaktan eğitim veren bir eğitim kurumu olan Kariyeradam, en iyiyi hedeflediği için birebir eğitimler, interaktif eğitimler, karşılıklı oturumların yer aldığı eğitimler ile sizlere eğitim vermektedir. Sektör içinde birebir interaktif eğitim veren tek eğitim kurumu olan Kariyer adam karşılıklı tartışma, konuşma ve öğrenme stratejisi ile sizlere eğitim veriyor.

Eğitime doğrudan katkı vermek amacıyla hareket eden Kariyer adam eğitim kurumu, ülkemizde yer alan kişi ve kuruluşlar ile iş birliği yapmış ve eğitim sahasını genişletmiştir. Nitelikli ve iyi bir eğitim vermek için çalışan Kariyer adam, bu amaç doğrultusunda sektörde yer alan ve tecrübesi ile parmakla gösterilen eğitmenleri bünyesinde toplamıştır.

Nitelikli Eğitim

Sektörde yer alan kurumların dışında nitelikli ve kaliteli eğitim vermek amacıyla kendini sürekli geliştiren Kariyeradam eğitim kurumu MEB ile yaptığı anlaşmalar çerçevesinde ihtiyaç duyulan alanlarda eğitimler verilmesini sağlamıştır. Nitelikli ve etkin bir eğitim modeli ile öğrencilere eğitim veren Kariyer adam, eğitim ile ilgili eksikliklerin giderilmesi ve eğitimin niteliğinin artması için Kariyer adam şikayet sistemini kurmuştur. Öğrenciler ve diğer eğitmenler tarafından önerilerin ve şikayetlerin paylaşılacağını şikayet sistemi ile eğitim kalitesi artırılmış, verilmeyen teknik alanlarda MEB onaylı eğitimler verilmesi sağlanmıştır.

Birçok kurum ve kuruluş ile işbirliği yapmış olan Kariyer adam eğitim kurumu öğrenciler evermiş olduğu eğitimler sonrasında iş bulmaları ve kariyer basamaklarını tırmanmaları için de destek veren bir eğitim kurumu olmuştur.

http://www.guncelsonhaber.com/kariyeradam-kariyer-adam-egitim-kurumlari-parmak-isirtan-basarisi/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'ın danışmanı Yasin Aktay: Çatışma riski doğurur
Erdoğan'ın danışmanı Yasin Aktay: Çatışma riski doğurur
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
bonus veren siteler