Alfa Omega World Movers’ın Sundukları

Yurtdışındaki yeni evinize taşınırken, kişisel eşyalarınızın emin ellerde olacağından emin olmak; ayrıca stressiz bir süreç olmasını isteyeceksiniz.

Alfa Omega World Movers’ın Sundukları
Alfa Omega World Movers’ın Sundukları Yalın Haberler
Bu içerik 87 kez okundu.

Yurtdışındaki yeni evinize taşınırken, kişisel eşyalarınızın emin ellerde olacağından emin olmak; ayrıca stressiz bir süreç olmasını isteyeceksiniz. Alfa Omega World Movers 'da, hiçbir taşınmanın aynı olmadığını bildiğimiz için, taşınma hizmetlerimizi size ve ailenize göre uyarlıyoruz.

Sahip olabileceğiniz her türlü özel gereksinimi karşılayacağız ve ailenizin yeni gideceğiniz yere taşınmaya hazır olduğunu hissetmesini sağlayacağız. Hareket sürecinde size rehberlik edecek kişisel bir taşınma yöneticisi ve deneyimli bir uluslararası taşıma danışmanı atanacaktır.

Mükemmel Koruma

Başarılı bir nakliyatın en önemli unsurlarından biri, topladığınız mobilya ve eşyaların mükemmel durumda olması. Bu nedenle paketleme hizmetimizin en yüksek standartta olmasını sağlamak için Alfa Omega World Movers personelimize sürekli yatırım yapıyoruz.

Yalnızca en iyi paketleme malzemelerini kullanıyoruz, bu da eşyalarınızın taşıma sırasında mümkün olduğu kadar güvende olduğunu gösterir. Taşınma öncesi görüşmelerimiz, süreç sırasında ne tür malzeme ve paketleme teknikleri kullanacağımız size bildirilecektir.

Antikalar ya da güzel sanatlar gibi ek koruma gerektiren değeri yüksek ya da hassas özelliklere sahipseniz, daha yüksek düzeyde güvenlik sunan uzman bir paketleme hizmeti sağlayabiliriz.

Hem evden eve taşınma hem de depolama için, firmamız, tüm riskleri tam değiştirme (varış yeri) korumasıyla karşılayan kapsamlı bir sigorta programı sunar. Kişisel nakliyat yöneticiniz taşınma öncesi anket veya ilk brifing sırasında sizinle sigorta sürecinin üstünden geçecektir. Sunduğumuz genel hizmetler:

l Depolama ya da nakliyedeki tüm ürünler için kapsamlı koruma

 l Ülkeye özgü mevzuat dahil, politika ayrıntılarına hakim olsa

 l İnternet desteği

 l İhracat değerleme servisi

https://www.alfaomegaworld.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eşiyle ilişkisi olan adamı evinde yakalayıp bıçaklayan kocadan mahkemeye mektup
Eşiyle ilişkisi olan adamı evinde yakalayıp bıçaklayan kocadan mahkemeye mektup
1,4 milyar dolar Türkiye'nin kasasında kaldı
1,4 milyar dolar Türkiye'nin kasasında kaldı