En İkonik Yerler ve Şehirler İçin İngiltere'yi Keşfedin

İngiltere, Birleşik Krallık’taki en büyük ülkedir ve birçok ünlü şehre ev sahipliği yapmaktadır.

En İkonik Yerler ve Şehirler İçin İngiltere'yi Keşfedin
En İkonik Yerler ve Şehirler İçin İngiltere'yi Keşfedin Yalın Haberler
Bu içerik 168 kez okundu.
Advert

İngiltere, Birleşik Krallık’taki en büyük ülkedir ve birçok ünlü şehre ev sahipliği yapmaktadır. Kuzey İngiltere, Manchester ve Liverpool'un vintage cazibesine sahipken, ülkenin güney tarafında önemli Oxford ve Birmingham bulunur. İngiltere’nin İngiltere vizesi başvuru merkezi verilerine göre en çok ziyaret edilen şehri, Big Ben ve Londra Köprüsü gibi simge yapılara sahip olan ülkenin başkenti Londra’dır.

Londra’yı Keşfedin

Londra, 230'dan fazla tiyatroyla doludur, sokak yemeklerinden dünyaca ünlü restoranlara kadar birçok restoran seçeneği ve film seti olarak kullanılan turistik yerleri ziyaret etmek için rehberli turlar düzenler. Taş Devri'ne kadar uzanan tarih öncesi bir yapı olan Stonehenge, aynı zamanda İngiltere'nin güneyinde bulunur.

Diğer Ülkelere de Gidin

Sosyal, sakin bir deneyim için İngiltere vizesi alarak Galler'i ziyaret edin. Galler, sakin kasabaları ve doğal manzaraları ile ünlüdür. Ülke 4 tarafının 3'ünde su ile çevrilidir ve sahili renkli mimari ve dost canlısı köylerle bezenmiştir. Ülkenin başkenti olan Cardiff, birçok kaleye ve sosyal açıdan eğlenceli yerlilere ev sahipliği yapmaktadır. Altın kumsallar, engebeli kayalıklar ve güzel mağaralar için bir kıyı parkı olan Pembrokeshire'yi ziyaret edin. Galler, sahil şeridi boyunca yıl boyunca çeşitli bireysel etkinliklere ve etkinliklere sahiptir.

Seyahat Planı Yapın

Ziyaret etmek istediğiniz şehirler ve turistik yerler için bir güzergah oluşturun. Yapmaya en çok hevesli olduğunuz aktiviteleri yazın ve bu etkinlikler arasındaki seyahat sürelerine dikkat edin. Bir yolculuk ta çok fazla etkinlik paketi satın almayın; hepsini deneyimlemek için zamanınız olmayacaktır. Maliyete dikkat edin ve bir aktiviteden diğerine taşımacılık da dahil olmak üzere cazibe merkezlerinin İngiltere vize ücreti haricindeki bütçenize uygun olduğundan emin olun.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'ın danışmanı Yasin Aktay: Çatışma riski doğurur
Erdoğan'ın danışmanı Yasin Aktay: Çatışma riski doğurur
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
bonus veren siteler