Akrabalık Bağları Olan Kişilere Yerleşim Vizesi

İngiltere vatandaşı olarak veya süresiz oturum iznine sahip bir şekilde yaşamını sürdürmekte olan kişilerin, ülkenin göçmenler için çıkarılmış kanun ve yönetmelikleri kapsamında akraba bağları olan kişiler için de yerleşim vizesi alabilmeleri mümkündür.

Akrabalık Bağları Olan Kişilere Yerleşim Vizesi
Akrabalık Bağları Olan Kişilere Yerleşim Vizesi Yalın Haberler
Bu içerik 667 kez okundu.

İngiltere vatandaşı olarak veya süresiz oturum iznine sahip bir şekilde yaşamını sürdürmekte olan kişilerin, ülkenin göçmenler için çıkarılmış kanun ve yönetmelikleri kapsamında akraba bağları olan kişiler için de yerleşim vizesi alabilmeleri mümkündür. İngiltere evlilik vizesi ve yerleşim vizesi ile ilgili sorularınıza en kolay ve pratik şekilde yanıt vermekte olan firmalarımız, akrabalarınız için vize başvurusu yapılacağında da yine yanınızda olacaktır.

Sizler de aile ve akrabalık bağlarınızda kimlerin bu kapsamda olabileceğinin yanıtını profesyonel bir biçimde alabilmek için bizleri arayabilirsiniz. İngiltere evlilik vizesi red nedenleri veya yerleşim reddi gibi durumlarla karşılaştığınızda yaşayacağınız olumsuzlukların maddi ve manevi olarak geleceğinizi de etkileyeceğini belirtebiliriz. Bu nedenle hangi tür vizeyi almak istiyorsanız, buna bağlı şartların neler olduğunu uzman kişilerden öğrenmeniz son derece önemlidir.

Hangi Akrabalar Bu Kapsamda Yer Alır?

Büyükanne, büyükbaba, kardeşler, teyze, amca veya dayı olan kişiler için ya da evlatlık alınmış çocuklar veya 65 yaşından küçük olup, evladına bağımlı bir şekilde yaşamakta olan anne ve babaların dahil olduğu bu kapsama göre yerleşim vizesi alabilecek olan akrabalar için başvurular kabul edilebilmektedir. Yakınlık derecelerine göre ve bu kişilerin akrabalarının yanına yerleşmediklerinde mağduriyetlerinin yüksek olacağına dair bazı ispatların yapılması durumunda daha kolay alınabilecek olan vize işlemleri hakkında bilgi almak için http://ingiltereevlilikvizesi.net/ sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede evlilik vizesi ve diğer İngiltere vize türleri hakkında da kapsamlı bilgileri elde etmeniz mümkün olacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay