Ankara Anlaşması Bağımlıları Vizesi ile Vatandaşlık Hakkı Kazanılır mı?

Ankara Anlaşması Vizesi kapsamında işini İngiltere'de kurmuş olan eşlerin, Türkiye'de bulunan partnerlerini/eşlerini veya çocuklarını Ankara Anlaşması Bağımlıları Vizesi ile yanlarına almaları mümkündür.

Ankara Anlaşması Bağımlıları Vizesi ile Vatandaşlık Hakkı Kazanılır mı?
Ankara Anlaşması Bağımlıları Vizesi ile Vatandaşlık Hakkı Kazanılır mı? Yalın Haberler
Bu içerik 227 kez okundu.
Advert

Ankara Anlaşması Vizesi kapsamında işini İngiltere'de kurmuş olan eşlerin, Türkiye'de bulunan partnerlerini/eşlerini veya çocuklarını Ankara Anlaşması Bağımlıları Vizesi ile yanlarına almaları mümkündür. Bu vize türü ile ilgili başvurularda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Aynı zamanda işverene bağlı olarak çalışan kişilerin de bu başvuruyu yapmaları mümkündür. Eşlerinin ve 21 yaşındaki çocuklarının bağımlı aile üyeleri arasında sayılarak, bu başvuru yapmaları ve olumlu sonuç almaları halinde, asıl başvuru sahibinin kalacağı süreler dahilinde kalmaya hak kazanacaklardır.

İşte sizler de bu tür soruların yanıtlarını alabilmek, Ankara antlaşması vizesi hangi ülkelerde geçerli sorusuna yanıt bulabilmek ve kimlerin bu başvuruları yapmaları halinde onay alabileceklerinin yanıtını almak isterseniz, hemen bizleri arayabilirsiniz.

Bu vizeyi kazanan kişilere 4 yıl geçici oturum izninin verilmesinin ardından, 1 yıllık sürekli oturum iznini alan ve toplamda 5 yıl İngiltere'de yaşayan kişiler İngiltere vatandaşı olmaya hak kazanacaklardır. Daha fazla bilgiyi ve detayları öğrenebilmek için tek yapmanız gereken şey bizleri aramak olacaktır.

Ankara Anlaşması Bağımlıları Vizesi Şartları Nelerdir?

Sizler de Ankara Anlaşması Bağımlıları Vizesine başvurmak, sonrasında da belirtilen sürelerde İngiltere'de yaşayarak, hangi haklara sahip olacağınıza dair bilgileri edinmek için http://ankaraanlasmasi.co/ adreslerimize gelebilirsiniz. Bununla birlikte vatandaşlık hakkını elde etmek ve diğer işlemlerinizi çözmek için de yine ekiplerimizin desteğini almanız mümkündür. Başvurularınızın hatasız bir şekilde tamamlanmasında katkısını göreceğiniz elemanlarımız sayesinde en ufak bir problemle dahi karşılaşmayacağınızın garantisini veren firmalarımızdan son derece memnun kalacaksınız.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'ın danışmanı Yasin Aktay: Çatışma riski doğurur
Erdoğan'ın danışmanı Yasin Aktay: Çatışma riski doğurur
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
bonus veren siteler