Ankara Antlaşması İle İngiltere Vatandaşlığı Mümkün

İngiltere’ye yerleşmek ve işinizi kurarak İngiltere vatandaşı olmak istiyorsanız Türk vatandaşları için sunulan ankara anlaşması vizesi alabilir ve İngiltere vatandaşlığı için ilk adımı atabilirsiniz.

Ankara Antlaşması İle İngiltere Vatandaşlığı Mümkün
Ankara Antlaşması İle İngiltere Vatandaşlığı Mümkün Yalın Haberler
Bu içerik 186 kez okundu.
Advert

İngiltere’ye yerleşmek ve işinizi kurarak İngiltere vatandaşı olmak istiyorsanız Türk vatandaşları için sunulan ankara anlaşması vizesi alabilir ve İngiltere vatandaşlığı için ilk adımı atabilirsiniz. İngiltere’de iş kurmak isteyenlere ve yeterli sermayesi olanlara verilen bu vize türünde ilk yıl İngiltere’de geçici oturum ile ikamet ediyorsunuz. Bu süre zarfında İngiltere vatandaşlarının yararlandığı eğitim ve sağlık hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde yararlanıyorsunuz.

İngiltere ‘de geçici oturum aldığınız Ankara Antlaşması vizesi için başvuru yaparken yapacağınız veya kuracağınız işi ve bu iş için gerekli olan sermayeye sahip olduğunuzu belgelemeniz gerekiyor. İngiltere vizesi aldıktan sonra beyan ettiğiniz işi kurmak zorunda değilsiniz, yanınızda birilerini çalıştırma mecburiyetinde değilsiniz. Kendi mesleğiniz ile ilgili olarak eğitimi aldığınız bir alanda çalışabilir, ikamet adresinizi ofis adresi olarak göstererek çalışmaya devam edebilirsiniz.

İngiltere vatandaşlığı almanız için birinci adım olan ankara antlaşması vize başvurusu yaparken red cevabı almamak adına başvurunuzu bir danışmanlık şirketi ile birlikte yapmalısınız. tüm detaylara hakim ve anlaşma metnine son derece hakim olan çalışanlar ile başvurunuzu hiçbir açık kapı kalmayacak şekilde yapabilirsiniz. Danışmanlık firması ile yapacağınız başvuru sonrasında red cevabı alma olasılığınız minimal seviyeye düşüyor. Bu aşamadan sonra İngiltere’ye giderek 1 yıllık geçici oturum belgenizi almalı, ş kurma dilekçenizi ererek vize sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekiyor. İş kurma dilekçesini verdiğinizde sonradan geri iptal edebiliyorsunuz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'ın danışmanı Yasin Aktay: Çatışma riski doğurur
Erdoğan'ın danışmanı Yasin Aktay: Çatışma riski doğurur
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
bonus veren siteler