betgram betgram

Diş Tedavileri

Dişler sağlığın ve estetik gülüşün en önemli unsurlarıdır. Diş bakımı her gün yapılması gereken bir bakımdır. Yanlış beslenme ve düzensiz diş bakımı dişlerin en büyük düşmanıdır. Diş tedavisi sonrasında mutlu olmak ve tedaviden memnun kalmak için diş kliniği ile görüşerek randevu alın. Klinik en güncel tedavileri uygulayan bir kliniktir. Çalışan diş hekimleri aldıkları eğitimler ile gelişmeleri takip ederek hastalara uygular.

Diş Tedavileri
Diş Tedavileri Tufan
Bu içerik 388 kez okundu.
Advert

 

 

Klinikte Sunulan Hizmetler

Diş kliniği olarak hizmet veren klinikte her türlü diş uygulaması yapılır. Tüm tedaviler modern cihazlarla steril ortamlarda yapılır.

Uygulanan belli başlı tedaviler şunlardır:

  • İmplant
  • Zirkonyum kaplama
  • Lamine
  • Diş teli
  • Ortodonti tedavileri
  • Kanal tedavisi
  • Diş dolgusu
  • Diş temizleme

 

Dişlerinizin tedavisi yapılırken estetik olarak tasarımı da yapılır. Klinikten mutlu ayrılmak ve memnun kalmak çok önemlidir. Klinik sizlere bu garantiyi sunar. Diş işinizi şansa bırakmayın. Alanında tecrübeli hekimlerden hizmet alın ve memnun ayrılır.

Kırık Diş Tedavisi Nasıldır?

Ağız içinde var olan her diş çok önemlidir. Ana dişin yerini hiç bir uygulama tutmaz. Klinik bu yaklaşım üzerine çalışır. Kırık dişler kesinlikle çekilmez. Diş tedavi edilerek dolgu yapılır. Ön dişlerde kırık varsa daha estetik dursun diye lamine uygulaması yapılır.

Diş çekimi çok zorda kalmadıkça yapılmamalıdır. Diş kökü enfekte olan dişler dahi kurtulabilir. Önemli olan diş hekiminin eğitimi ve tecrübesidir. Klinikte yapılan her uygulama ve fiyatı kişiye özeldir. İmplant diş fiyatları için klinik ile görüşün. İmplant fiyatlarını implantın ana maddesi belirler.

İmplant Avantajları

İmplant son yılların en gözde uygulamalarından biridir. Çene kemiğine takılan yapay diş kökü zaman içinde çene kemiği ile bütünleşir. Yapay diş kökü oluşturulduktan sonra üzerine kaplama ve protez yapılır. Eksik olan her diş için bir adet uygulanır. Yanında ki dişlere zarar vermez. Yandaki dişler kesilmez. Ömür boyu garantili implant yaptırmak için klinik ile görüşme sağlayın.

Türkiye implant diş kliniğinde bir kaç branş aynı çalışarak tedaviyi gerçekleştirir. Kliniğin sitesinde yapılan tüm uygulamaları bulabilirsiniz. Sıkça sorulan sorulardan sorularınıza cevap bulabilir veya sizde kendi sorularınızı sorabilirsiniz. Ağız içine çene kemiği uygun olduğu sürece birden fazla implant uygulanabilir. Yalnız hepsi aynı anda uygulanmaz. Belli bir zaman geçtikten ve implant yeri iyileştikten sonra diğeri uygulanır.

İmplant Bakımı

Ağız içinde yapılan implant sayısı önemlidir. Birden fazla implant yapılacaksa önceki implant yerinin iyileşmesi beklenir. Ağız hijeni korunur ve düzenli diş bakımı yapılır. İzmir implant merkezi uygulama sonrasında yapmanız gereken uygulamaları sizlere anlatır. Diş hekiminiz ağız bakımını nasıl yapmanız gerektiğini sizlere anlatır. Onun verdiği öneriler doğrultusunda bakım yaptığınız takdirde ömür boyu sağlıklı kullanım sağlayabilirsiniz. Nasıl ki dişlere düzensiz bakım yapıldığında kaybediliyorsa implant içinde aynı durum geçerlidir. Düzensiz yapılan implant bakımlarında enfeksiyon riski gelişebilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'ın danışmanı Yasin Aktay: Çatışma riski doğurur
Erdoğan'ın danışmanı Yasin Aktay: Çatışma riski doğurur
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
mobil onay