İnşaat Maliyet Hesaplama ile İşiniz Kolaylaşsın!

İnşaat maliyet hesaplama konusunda son dönemde yaşadığınız sorunlar nedeniyle zarar mı ediyorsunuz?

İnşaat Maliyet Hesaplama ile İşiniz Kolaylaşsın!
İnşaat Maliyet Hesaplama ile İşiniz Kolaylaşsın! Yalın Haberler
Bu içerik 329 kez okundu.

İnşaat maliyet hesaplama konusunda son dönemde yaşadığınız sorunlar nedeniyle zarar mı ediyorsunuz? Artık endişelenmenize gerek yok inşaat aşamalarının hepsinde yapacağınız harcamaları tek tek formülize eden ve tek hamle ile sizlere sunan sistemimiz zarar kavramını hayatınızdan çıkarırken karlılığınızı da görülmemiş seviyelere taşır. Nasıl mı? Buyurun hep beraber inceleyelim!

Ülkemizde müteahhitlik mesleği ile ilgilenen bireylerin neredeyse tamamı küçük ve orta büyüklükteki projelerle ilgilenir. Bu projelerde ortaya çıkan hatalı hesaplamalar veya gözden kaçan maliyetler müteahhitlerin zarar etmesine veya batmasına neden olduğundan insaathesabi.com olarak muhteşem bir sistem geliştirdik. Sistem; inşaat sırasında kullanılacak beton, döşeme malzemeleri, demir, işçilik giderleri, asansör ihtiyacı vb. binlerce kalemi göz önünde bulundurarak inşaata başlamanıza yardımcı olur. Sistemin müteahhitler için en büyük artısı inşaat maliyet hesaplama esnasında yapılan hataların neredeyse 0’a indirilmesidir.

İnşaat Maliyeti Nasıl Hesaplanır?

İnşaat maliyeti hesaplamak; inşaat işi ile ilgilenen hemen herkesin tahmin edeceği üzere yoğun ve meşakkatli bir süreçtir. Söz konusu süreçte hata ve göz ardı edilen durumların ortaya çıkması çok yüksek bir ihtimaldir. Ancak insaathesabi.com sayesinde oluşturulmuş bu muhteşem bilgisayar yazılımı ile hata kavramını hayatınızdan siliyoruz. Sistemin 1000’i aşkın formülü içerisinde barındırması dairelerde 1 m2 büyümesi durumunda dahi yeniden hesaplamalar yaparak ortaya çıkan maliyet farkını toplam hesaplamaya yansıtır. Böylelikle ihale usulü ile gerçekleştirilen projelerde de doğru inşaat maliyeti ile bir adım önde olma şansına sahip olursunuz.

Ev Maliyeti Hesaplama Sistemi Nasıl Çalışır?

İnşaat esnasında hata payını 0’a yaklaştırmak için oluşturduğumuz sistemi ilk etapta ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Ücretsiz hali ile basit hesaplamaları yapabileceğiniz ev maliyeti hesaplama sistemi satın alacağınız paketlere göre size farklı avantajlar sağlar.

1 proje ile 60 proje arasında hesaplama imkânı sunan söz konusu paketler her bütçe ve ihtiyaca cevap vermeyi amaçlıyor. Siz de hatalardan yorulduysanız ve inşaat maliyet hesaplama ile daha fazla vakit kaybetmek istemiyorsanız insaathesabi.com adresinden paketlerimizi incelemeye başlayabilirsiniz. Paketlerimiz ile hem zamandan hem de bütçeden tasarruf edebileceksiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
523 Origin Unreachable

523 Origin Unreachable


cloudflare-nginx