betgram betgram

Bakım Ürünlerinin Doğalı

Esteline Lazer Merkezi ve Güzellik Salonu uzmanları, Babor Bakım ürünleri ile hizmet sunmaktadır.

Bakım Ürünlerinin Doğalı
Bakım Ürünlerinin Doğalı Yalın Haberler
Bu içerik 165 kez okundu.
Advert

Esteline Lazer Merkezi ve Güzellik Salonu uzmanları, Babor Bakım ürünleri ile hizmet sunmaktadır. Adıyaman güzellik merkezi olan Esteline Lazer, cilt bakımının her insan için gerekli olduğunu düşünüyor. Estetik açıdan kattıklarının yanı sıra, sağlık için de oldukça önemlidir. Cildin temiz ve gözeneklerinin açık olması, sağlıklı bir cilt demektir.

Adıyaman güzellik merkezleri, cilt kırışmaları konusunda hassas bir yapısı vardır. Cildi etkileyen tüm kötü etkenlerin, cilde tesirlerini yok etmek, uzman ellerin yapa bileceği dokunuşlar ile gerçekleştirilir. Makyajın oluşturduğu tahribata sigara ile stres gibi etkenler de ilave olunca, cilt kendini koyuverir. Tüm bunlara dengesiz beslenmenin yanı sıra zararlı ışınlar da tuz biber olur.

Cilt Bakımında Analizin Önemi

Cilt tipinin öğrenilmesi ve cildin hangi metot ile temizlik yapılacağı, analiz ile belli olur. Zira her cilt farklı özellikler gösterir. Cilde göre tedavi ve temizlik için analiz şarttır. Cildin kuru mu, yağlı mı, yoksa hassas mı olduğu ancak güzellik merkezi tarafından yapılacak analiz ile belli olur. Akabinde de ona uygun yöntem ile işlemler gerçekleşir.

Hassas ya da yağlı ciltlere; ya tonik ya peeling ya buhar ya da maske yahut ta nemlendirme gibi uygulamalar gerçekleştirilir. Çinko eksikliğinin yol açtığı sivilce için ya yumurta ya da brokoli gibi gıda takviyeleri yapılmalıdır. Esteline Lazer Merkezi ve Güzellik Salonu, danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'ın danışmanı Yasin Aktay: Çatışma riski doğurur
Erdoğan'ın danışmanı Yasin Aktay: Çatışma riski doğurur
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
mobil onay