betgram betgram

Anında Aktivasyon

Web sitesi hizmetleri sunan Corelux firması sizlere sunmuş olduğu kiralık sunucu paketleri ile web sitesi trafik hızınızı iyileştirdiği gibi ziyaretçilerinize daha hızlı ve kesintisiz bir şekilde hizmet vermenizi sağlıyor.

Anında Aktivasyon
Anında Aktivasyon Yalın Haberler
Bu içerik 127 kez okundu.
Advert

Web sitesi hizmetleri sunan Corelux firması sizlere sunmuş olduğu kiralık sunucu paketleri ile web sitesi trafik hızınızı iyileştirdiği gibi ziyaretçilerinize daha hızlı ve kesintisiz bir şekilde hizmet vermenizi sağlıyor. DELL garantisi ile sizlere sunulan sunucu hizmetlerinde donanımsal olarak profesyonel donanımlar ile sunucu hizmeti alabiliyorsunuz. Sunucuların tamamı Türkiye lokasyonlu olduğu için bütün veriler Türkiye içinde kalıyor ve veri kaybı veya veri akışının kesilmesi gibi sorunlar ile karşılaşmıyorsunuz, Türkiye lokasyonlu sunucular sayesinde site trafiğinizin daha hızlı olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Türkçe kontrol paneli olarak sanal sunucu paketleri içinde sizlere sunulan cPanel ile sitenizi daha kolay yönetebiliyorsunuz. Sanal sunucu hizmeti almaya başladığınız anda sizin için ücretsiz bir şekilde verilerinizi taşıyan ve verilerinizin zarar görmesini, kaybolmasını engelleyerek sizlere profesyonel bir şekilde veri taşıma hizmeti sunan Corelux firması 36 gb ile 32 Gb bellek kapasitesi, sata sabit disk, limitlendirilmemiş aylık trafik hizmeti, 10 adet IP adresi, 100 Mbit taban hat hızı hizmetlerini de sizlere sunuyor.

Profesyonel bir şekilde alacağınız kiralık sunucu hizmetleri ile web sitenizin veri güvenliğini sağlamanın yanında, web sitenizin trafik hızını artırabilir, ziyaretçilerinize daha kaliteli hizmetler sunabilirsiniz. Veri merkezleri tarafından tercih edilen bir marka olan DELL markası ile iş birliği yapan Corelux firması güncel donanımlar ile sizlere hizmet veriyor. Bu sayede sitenizin güçlü bir alt yapıya ve güncel donanımlara sahip olmasını sağlayarak ziyaretçilerinize daha kaliteli bir şekilde hizmet veriyorsunuz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay