Ankara Butik Pasta Siparişi

Ankara’da yaşıyorsanız ve özel günleriniz için sadece size özel tasarlanmış ve sizin için hazırlanmış bir pasta istiyorsanız bizler sizler için özel pasta ve kurabiye üretimleri yapıyoruz

Ankara Butik Pasta Siparişi
Ankara Butik Pasta Siparişi Yalın Haberler
Bu içerik 382 kez okundu.

Ankara’da yaşıyorsanız ve özel günleriniz için sadece size özel tasarlanmış ve sizin için hazırlanmış bir pasta istiyorsanız bizler sizler için özel pasta ve kurabiye üretimleri yapıyoruz. Telefonla veya mail aracılığı ile bizlere ulaşmanız ve ne türlü bir pasta hayal ettiğinizi bizlerle paylaşmanız yeterli. Çünkü bizler sizlere hayal ettiğinizin de ötesinde farklı ve lezzetli pastalar hazırlıyoruz. Butik pasta ankara taleplerinizde Tuty’s Cakes olarak bizler sizlere bir telefon kadar yakınız.

Butik Pasta

Butik pasta kişilere özel olarak hazırlanan pastalardır. Bu pastalar fabrikasyon türü üretimler sonucu hazırlanmazlar. Evde ve tamamen ev yapımı olarak, kişiye özel, onun hayal ettiği şekilde tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Butik pastalar 1 yaş doğum günlerinde, çocuk doğum günlerinde veya yetişkin doğum günlerinde, farklı birçok şekilde tasarlanabilmektedir. Aynı zamanda nişan ve düğün türü organizasyonlar için daha büyük butik pastalar hazırlanabilmektedir. Bizlere yapacağınız organizasyonun içeriğini ve ne türlü bir pasta hayal ettiğinizi söylemeniz yeterli. Bizim mutfağımızda sizlere özel en güzel tasarımlar en lezzetli halleri ile hazırlanmaktadır.

Butik Kurabiye

Özel günlerin en güzel lezzetlerinden olan butik kurabiye çeşitleri etkinliklere özel, onların temalarını içeren özel hazırlıklardır. Bir kurabiye nasıl bu kadar farklı olabilir diye düşünebilirsiniz. Tuty’s Cakes mutfağından çıkan ve sizler için özel olarak tasarlanmış olan kurabiyelerimizi gördüğünüzde sizlerde bir kurabiyenin ne kadar farklı olabileceğini anlayabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay