betgram betgram

İstanbul’da Meme Büyütme Ameliyatı Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul’da Meme Büyütme Ameliyatı Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul’da Meme Büyütme Ameliyatı Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
İstanbul’da Meme Büyütme Ameliyatı Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler Newstanitim
Bu içerik 301 kez okundu.
Advert

 

 

Kadınların erkeklerden ayrılan ve en çok ilgi çeken bölgelerinden birisi göğüslerdir. Anatomik yapı gereği göğüsler, hep göz önündedir ve bu sebeple de kadınlar için önemlidir. Güzellikle bağlantılı olarak değerlendirilen göğüs büyüklüğü her zaman da önemli olmuştur. Estetik olarak düşünüldüğünde göğüslerin büyük olması her kadının istediği özelliklerden birisidir. Meme büyütme İstanbul uygulayıcısı olan her yer Meme dikleştirme İstanbul uygulayıcısı da olmaktadır, çünkü bu ikisi birbiri ile ilişkili olan şeylerdir. Meme büyütüldükten sonra bir de dikleştirilmekte ve bunun için de en uygun operasyon silikon operasyonudur. Bu meme formuna ulaşabilmek için Op. Dr. Leyla Arvas, meme büyütme operasyonları ile meme dikleştirme operasyonu da yapmaktadır ve müşterilerini, hastalarını böyle mutlu ve memnun etmeyi başarmaktadır.

 

Meme Estetiğinde En Çok Tercih Edilen Operasyon Meme Büyütme ve Meme Dikleştirme

 

     Meme büyütme İstanbul ve Meme Dikleştirme İstanbul uygulayıcısı olan Op. Dr. Leyla Arvas, meme estetiklerini de vücut estetiği başlığı altında incelemektedir. Sarkık olan ya da küçük olan göğüsler, vücudun estetik olarak eksikliği olarak değerlendirilmektedir ve bu problemin önüne geçebilmek adına da bu ameliyatlar her zaman tercih edilmektedir.

 

Meme Büyütme ve Dikleştirme Ameliyatları ile Meme İstenilen Her Forma Getirilebilmektedir

 

    Meme büyütme ameliyatları sonucunda, meme istenilen her forma getirilebiliyor ve hem boyut hem de şekil olarak estetik görünmektedir. Meme büyütme ve meme dikleştirme İstanbulda ki ameliyatları öncesinde her zaman fotoğraf çekimi gerçekleşir ki operasyon sonrası önceki durumla karşılaştırma yapılabilsin.

  • Meme ameliyatı için tarih alındıktan sonra dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Bunlardan biri sigara gibi etkenler iyileşmeyi geciktirdiğinden bir süre bırakılmalıdır.
  • Ameliyat gününe gelindiğinde ise 5-6 saat civarında aç kalınmalıdır. Bunlar da ameliyattan sonra oluşabilecek durumları önlemek içindir.

    Hamilelikten önce ve doğumdan sonraki süreçte yapılmış olan meme büyütme operasyonlarda kalıcı protezler kullanılmaktadır ve vücuda mutlaka uyumlu olarak seçilir ve hiçbir probleme de neden olmamaktadır. Emzirme gibi problemler de yaratmaz ve bu kalıcı göğüs protezleri, bebekler için de herhangi bir probleme neden olmamaktadır.

 

Göğüs Büyütme ve Dikleştirme Ameliyatı Sonrası

 

    Meme büyütme ameliyatından sonra herhangi bir ağrı oluşmamaktadır. İşlemler sedasyon altında yapılır ve ağrı kesici de kullanıldığından işlemler sonrasında herhangi bir ağrı olmayacaktır. Olursa da ağrı kesici ile giderilebilir. Ayrıca göğüs üst kısımları şiş gibi duracaktır, bu durum bu operasyon sonrasındaki en uygun durumdur. Ödem toplanabilme ihtimali de vardır ancak bu da tehlike arz etmemektedir. Ameliyattan sonraki ilk iki hafta boyunca şişikler inmeye başlar ve en son normale dönüş olur. Meme ameliyatlarından sonra herhangi bir ameliyat izi yok denilecek kadar az olmaktadır. İlaç destekleri ile bu az olan ihtimal de ortadan kaldırılabilir. Meme büyütme operasyonları sonrasında dikkat edilmesi gereken en önemli konu sütyen takılmaması gerektiğidir. Doktor tarafından bazı sütyen çeşitleri önerilebilmektedir ve bu da önerildiği kadar takılmalıdır.

 

Meme Büyütme ve Dikleştirme Herkese Uygulanabilir mi?

  • 18 yaş geçilmiş olmalıdır,
  • Kanser olunmamalıdır,
  • Kemoterapi tedavisi görülmemelidir,
  • Hamile olunmamalıdır,
  • Meme kanseri olan kişilerde ya da meme ameliyatı olacaktır,
  • Yeni doğum yapanlarda.

 

Meme Büyütme Ameliyatı Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

    Göğüslerin büyütülmesi ya da onlara yeniden şekil verilmesi gerekebilmektedir ve bu durumlarda doktor seçimi önemlidir. Meme büyütme operasyonlarında destek alacağınız doktorun tecrübeleri yani tıbbi geçmişi önemli olan bir detaydır. Çünkü bu operasyonda dönüşünüz olmayacaktır ve özen gösterilmelidir her bir adıma.

 

Meme Büyütme ve Dikleştirme Fiyatları

 

    Meme estetiği adı altında yapılan bütün meme operasyonları, kişilere göre değişmekte ve herkesin isteğine göre bir görünüm oluşturulmaktadır. Birçok farklı faktöre göre değişiklik gösterdiğinden fiyatlar hakkında net olarak detaylar verilmemektedir. Meme büyütme operasyonları yapılırken hem meme büyür hem de form olarak meme de dikleşir. Bunlar için en uygun olan yöntem silikondur ancak eğer meme dokusu yeterli ise silikona ihtiyaç duyulmamaktır. Eğer siz de meme büyütme veya dikleştirme operasyonu yaptırmak istiyorsanız meme büyütme İstanbul ve meme dikleştirme İstanbul uygulayıcısı olan Op. Dr. Leyla Arvas ile iletişime geçebilir ya da https://www.drleylaarvas.com/ web sitemizi ziyaret ederek istediğiniz tüm bilgileri elde edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay