Fatih Altaylı'ya Buket Aydın'dan yanıt

Fatih Altaylı, Kanal D’den ayrılan sunucu Buket Aydın’ın eylül ayında ekranlara türk TV ile döneceği iddiasını kesin bir dille yalanlarken bu açıklamaya Buket Aydın'dan yanıt geldi.

Fatih Altaylı'ya Buket Aydın'dan yanıt
Fatih Altaylı'ya Buket Aydın'dan yanıt
Bu içerik 179 kez okundu.

Kanal D Ana Bülteni sunuculuğundan ve Demirören Medya Grubu’ndan istifa ettiğini açıklayan Buket Aydın'ın türk ile anlaştığı iddia edilmiş ve konuya ilişkin Fatih Altaylı şu açıklamaları yapmıştı:

"Soranlar için söyleyeyim. Buket Aydın'ın Eylül ayında izleyicileri ile buluşacağı kanalın türk ya da Ciner Grubu'ndaki herhangi başka bir kanal olmayacağını söyleyebilirim. Yalan yazmak bazı internet sitelerinin alışkanlığı haline gelmiş."

2694884_7df4605cfa710f19c491c28777fb499c

ALTAYLI'NIN AÇIKLAMASINA BUKET AYDIN'DAN YANIT

Altaylı'nın bu açıklamasına Buket Aydın'dan yanıt geldi. Aydın açıklamasında şunları ifade etti:

"Rica ediyorum ağzımdan kurum ismi çıkmadan bir yerle anlaşmışım gibi haberler yapmayın. Çünkü ne yazık ki siz böyle yapınca o kurumlarda sadece yazan çizen ve 'herhangi bir yönetim görevi olmayan' şahıslar gündeme gelmeyi özledikleri için benimle alakalı paylaşımlar yapıyor."

Rica ediyorum ağzımdan kurum ismi çıkmadan bir yerle anlaşmışım gibi haberler yapmayın. Çünkü ne yazık ki siz böyle yapınca o kurumlarda sadece yazan çizen ve “her hangi bir yönetim görevi olmayan” şahıslar gündeme gelmeyi özledikleri için benimle alakalı paylaşımlar yapıyor.

— buket aydın (@buketaydin) May 28, 2020
Buket Aydın Fatih Altaylı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay