Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 01-06-2020 12:56   Güncelleme : 01-06-2020 12:59

Babalar Günü’ne özel en “Başarılı” hediyeler Altınyıldız Classics’te

Babalar Günü’ne özel en “Başarılı” hediyeler Altınyıldız Classics’te

 

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, 2020 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile Babalar Günü hediyesi almak isteyenler için birbirinden başarılı seçenekler sunuyor.

 

Enerjisi yüksek bir sezonu müjdeleyen somondan açık yeşile keten gömleklerden rengarenk çiçeklerin tamamladığı print gömleklere; neon sarı ve pembe gibi sezon trendi renklerin yanı sıra doğanın enerjisini yansıtan toprak, haki, yeşil ve mavi tonlarla birlikte floral desenli polo yaka tişörtler, Altınyıldız Classics’in Babalar Günü için en uygun hediye seçekleri arasında yer alıyor.

Yaz rahatlık demek… Rahatına düşkün babalar için Altınyıldız Classics gofre jogger pantolon ve ceket takımları, yazın takım giymenin en rahat halini sunuyor. Rahatlık denince Altınyıldız Classics ile özdeşleşen 360 koleksiyonundaki ceket, gömlek ve pantolon tasarımları, rahat giyinmeyi seven babaları çok mutlu edecek.

Yazın trendi marin temasının uygulandığı Altınyıldız Classics tasarımları ise deniz tutkunu babalara hitap ediyor. Altınyıldız Classics ceketler; lacivertten beyaza, maviden griye uzanan renk seçenenkleriyle, babalar için şıklığı ve rahatlığı aynı anda sunmayı başarıyor. Farklı ortamlara uyum sağlayabilen ceketler ve Altınyıldız Classics’in yazlık montları da kimi zaman serinleyebilen yaz akşamlarında babam üşümesin diyenler için…