betgram betgram

Epoksi Zemin Temizleyici

Epoksi zemin kaplama çalışmaları hem iç, hem de dış alanlarda sıklıkla kullanılan bir yöntemdir.

Epoksi Zemin Temizleyici
Epoksi Zemin Temizleyici editor
Bu içerik 130 kez okundu.
Advert

Epoksi zemin kaplama çalışmaları hem iç, hem de dış alanlarda sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Epoksi malzemesi yapısı gereği zemin kaplama işleri için en ideal olan ürünlerden birisidir. Öncelikle çok sağlıklı ve hijyenik bir yapısı vardır. Kolay temizlenebilmekte ve bu nedenle temizlik ve hijyenin ön planda olduğu iç mekânlarda karşımıza çıkmaktadır. Tüm hastanelerde, kliniklerde, okullarda, yurtlarda, spor salonlarında, laboratuvarlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Aynı zamanda son yıllarda özellikle ev ve ofis dekorasyonlarında, sahip olduğu dekoratif tarzı ile iç mimarların ilgisini ve dikkatini çekmekte ve tercih edilmektedir.

Epoksi zeminler çok sağlıklı ve dayanıklı alanlar yaratmaktadır. Bu zeminleri uzun yıllar aynı kalitede ve güvende kullanabilmenin en önemli şartı zeminleri en ideal temizleyicilerle düzenli olarak temizleyip bakım yapmaktadır. Bu şartlara uyulduğu sürece çok uzun yıllar epoksi zeminlerde yıpranma, matlaşma vb. sıkıntılar yaşanmamaktadır. 

Epoksi zeminleri temizlemek ve canlı tutmak için özel epoksi temizleyici ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler ile temizlenen epoksi zeminler kalıcılığını korumaktadır. Belirli dönemlerde oluşan çizik ve matlaşmalara karşı ise bakım amaçlı epoksi cilası kullanılmalıdır. Böylelikle ufak hasar alan zeminler, bu hasarlar büyümeden düzenlenebilmektedir.

Dr Schutz Epoksi Temizleyici

Dr Schutz markası sektörün en kaliteli zemin temizleyicilerini üretmektedir. Epoksi, ahşap ve pvc temizleyici ve cilası ürünleri ile ülkemizde de satışı yapılmaktadır. Anovis Epoksi Zemin Kaplama firması Türkiye distribütörüdür.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan'ın danışmanı Yasin Aktay: Çatışma riski doğurur
Erdoğan'ın danışmanı Yasin Aktay: Çatışma riski doğurur
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Barış Pınarı Harekatı açıklaması
mobil onay