Kapsamlı bir inceleme: DeepPlay

Kulaklık alırken artık kablosuz olmasına ayrıca dikkat ediyoruz. Kulak üstü ve kulak içi kulaklıkların artık kablosuz olanını bulabilmek hayli kolaylaştı; zira pek çok marka kendi kablosuz kulaklığını satışa sunmuş durumda.

Kapsamlı bir inceleme: DeepPlay
Kapsamlı bir inceleme: DeepPlay Tufan
Bu içerik 144 kez okundu.

 

 İsviçreli teknoloji üreticisi DeepPlay de bu akımdan geri durmayarak kendi ismini taşıyan kablosuz kulaklığını Türkiye'de kullanıcılarının karşısına çıkardı.

Kablosuz kulaklık arıyor; ancak çok para vermek istemiyorsanız DeepPlay’in bu ürününü göz önünde bulundurmanızda fayda var. Türkiye'de fiyatları indirimler ile birlikte 350 TL civarında olan DeepPlay, bir kablosuz kulaklıktan bekleneni verebilen bir ürün. Şarj kutusuyla birlikte gelen DeepPlay'in kulaklıklarını kulağınıza taktığınız anda aktif hale geliyor. Bu adımdan sonra ister müzik dinleyin, isterseniz de telefon görüşmesi yapın. Bu noktada seçim tamamen size kalmış.

Fiyat/performans söz konusu olduğunda DeepPlay, rakiplerinin arasından sıyrılan bir ürün. İlk olarak küçük yapısıyla dikkat çeken kulaklık, zarif tasarımıyla dikkat çekiyor. Kullanım kolaylığı tarafında da kullanıcısını tatmin eden kulaklığın, şarj süresi tarafında da birçok vaadi bulunuyor.

Üzerinde bulunan hassas yapı sayesinde dokunuşlarınızla yönetebildiğiniz kulaklık, “HEY SİRİ” komutuyla telefonunuzda bulunan sanal asistanlardan Siri‘ye ulaşma imkanı sunuyor. Bu imkanla beraber telefonunuzu sesinizle yönetme kolaylığına ulaşabiliyorsunuz.

Tek şarjla 5 saate kadar kesintisiz müzik dinleyebildiğiniz DeepPlay, 2,5 saatte tam şarja ulaşıyor.

DeepPlay Kulaklığı Nereden Alabilirsiniz?

https://www.deepplaytr.com/ adresine girerek ürünü güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay