Saha Dışı Hafriyat Çalışmaları

Hafriyat işleri oldukça zor ve herkesin yapabileceği işler değildir. Hafriyat işi yapabilmek için yeterli araç filonuzun bulunması gerekmektedir.

Saha Dışı Hafriyat Çalışmaları
Saha Dışı Hafriyat Çalışmaları editor
Bu içerik 105 kez okundu.

Hafriyat işleri oldukça zor ve herkesin yapabileceği işler değildir. Hafriyat işi yapabilmek için yeterli araç filonuzun bulunması gerekmektedir. Kazı işleri için ayrı iş makinalarına ihtiyaç duyulurken, taşımacılık ve nakliye için farklı araçlar kullanılmaktadır. Aynı zamanda bu özel araçları kullanacak olan makine operatörlerine ihtiyaç olacaktır. Oldukça kapsamlı ve detaylı olan hafriyat işine farklı şekillerde ihtiyaç duyulmaktadır. Bazı ihtiyaç durumlarında saha içi denilen çok kısa mesafelerde çalışmalar yapılmaktadır. Bazı talepler ise saha dışı olarak adlandırılan çalışmalardır.

Saha dışı hafriyat çalışmalarında bir alandan çıkarılan malzemeler başka bir alana serpilmektedir. Bu işlemlerde kazı, derin kazı çalışmaları yapılabilmektedir. Ve buradan çıkan her türlü malzeme taşınarak başka bir bölgede kullanılmaktadır.

Yek Maden firması olarak 2005 yılından bu yana hafriyat alanında çalışıyoruz. Geniş araç filomuz ile her türlü ihtiyaca en hızlı ve kaliteli şekilde yanıt verebiliyoruz. Sizlerde web sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul Avrupa yakasına hizmet veren firmamız Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, İkitelli, Halkalı, Küçükçekmece, Hadımköy, Arnavutköy ve Bayrampaşa semtleri başta olmak üzere çalışmaktadır.

Malzeme Fiyat Listesi

Hafriyat çalışmalarının yanında malzeme temin ve taşımacılığı da yapıyoruz. Bir ton mıcır fiyatları hakkında bilgi alabilmek için web sayfamıza giriş yapabilirsiniz. En uygun kum fiyatları sizler için sunulmaktadır. Ve taş tozu fiyatları en güncel hali ile fiyat listemizde bulunmaktadır.   

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay