Seturday, 'Altın Örümcek İnternet Ödülü'ne layık görüldü

Setur’un “Dün bilmedikleriniz için bugün Seturday var!” mottosuyla, seyahat planı yapanların en kaliteli ve özgün içeriklere ulaşmalarını sağlamak üzere kurduğu gezginlerin sosyal platformu Seturday, Altın Örümcek’ten ödülle döndü.

Seturday, 'Altın Örümcek İnternet Ödülü'ne layık görüldü
Seturday, 'Altın Örümcek İnternet Ödülü'ne layık görüldü Yalın Haberler
Bu içerik 185 kez okundu.
Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur’un, seyahat planı yapanların en kaliteli ve keşfedilmemiş içeriklere ulaşmalarını sağlamak üzere oluşturduğu sosyal platformu Seturday, Altın Örümcek Ödülleri Magazin & Haber & Blog kategorisinde birinci oldu.

 

“Dün bilmedikleriniz için bugün Seturday var!” söylemiyle yola çıkan Seturday’in aldığı bu ödül, platformun başarısını kanıtlar nitelikte. Tatil severlerin uğrak adresi olan Seturday’in bundan sonra da güçlü içeriklerle yoluna devam edeceğini belirten Setur Genel Müdürü Ahmet Sönmez şunları söyledi: “İnternet, dijital pazarlama ve mobil teknolojiler kullanılarak oluşturulan başarılı projelerin ödüllendirildiği bu saygın yarışmadan Seturday’in ödülle dönmesi, ekiplerimizin motivasyonunu artırdığı kadar yaptığımız işin doğruluğunun da bir sağlaması oldu.”

 

Aralık 2018’den bu yana www.seturday.com adresinden seyahate dair bilinmeyenleri gezginlere sunan Seturday’de Bahar Akıncı, Nilay Örnek, Sinan Hamamsarılar gibi birçok ünlü, yazılarıyla yer alıyor. Platformda macera severlerden gurmelere, kişiye özel seyahat meraklılarından sanatseverlere kadar farklı ilgi alanlarına sahip kesimlere yönelik içerikler bir arada sunuluyor.

 

Kullanıcılar Seturday’de neler yapabilir?

Seturday, mobil aplikasyonu ve web sitesinde yer alan “Yazar Ol” fonksiyonu ile gezginlere deneyimlerini paylaşma ve yazıları yayınlandığında para ödülü kazanma fırsatı sağlıyor.

 

Seturday’in “Bir Bilene Sor” sekmesinde, seturday.com’a üye olan kullanıcılar birbiriyle etkileşime geçerek seyahat edecekleri lokasyon hakkında birbirlerinden tavsiyeler alabiliyor ve böylece seyahat deneyimlerini bu platform üzerinden paylaşabiliyorlar.

 

Seturday’in bir başka özelliği ise “Bucket List” sekmesi. Bu sekmede üyeler seturday.com üzerinden gitmeyi hayal ettikleri şehirlere ait kendilerine özel seyahat listeleri hazırlayabiliyor ve “gitmeye hazırım” kutucuğunu işaretleyerek Setur yetkilileri tarafından listelerindeki lokasyonlarla ilgili bilgi alma şansını yakalıyorlar.

 

Seyahat planı yapanların en kaliteli ve keşfedilmemiş içeriklere ulaşmalarını sağlayan seturday.com geniş kitlelere farklı rotalarda yenilikleri keşfetmeyi sunuyor. Gezginlerin Sosyal Platformu Seturday’de gezdikçe yazın, yazdıkça kazanın!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay