AVİSAR VİDANJÖR

25 yıldır bulunduğumuz Pazar ağında yaratmış olduğumuz güven, yenlikçi, disiplin duygusu halen devam etmektedir. Çalışmalarımız bu ilkeler doğrultusunda devam etmektedir.

AVİSAR VİDANJÖR
AVİSAR VİDANJÖR Tufan
Bu içerik 172 kez okundu.

 

 Kanalizasyon, inşat, vidanjör alanında yılların vermiş olduğu özgüven duygusu ile yeni projeler ile başta Ankara olmak üzer tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Çalışımlarımız devamlı aktif halde olup hiçbir aksaklık olmadan ekmek istihdamına katkı verecek şekilde artmaktadır. Hizmet ağımızı biraz size açmak gerekirse şöyle söyleyebiliriz;

Ankara kanalizasyon hattı yenileme

Ankara kanal temizleme

Ankara kanal açma

Ankara rögar temizleme

Ankara vidanjör hizmeti

Ankara kanal görüntüleme

Ankara fosseptik çukuru temizleme

Ankara tuvalet tıkanıklığı açma

Peki tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır?

 Tuvalet hattının tıkanmasının nedenleri arasında tesisatın yanlış döşememsi ve ya ev halkından kaynaklı olarak tuvalete atılmış tuvalet kağıdı temizleme bezi ve benzeri nedenlerden dolayı tıkanır. Avisar vidanjör firması olarak tuvalet tıkanıklıkları açmak için kullandığımız kanal açma arçalrı ile herhangi bir şeklide tesisata ve ev içine hiçbir maddi manevi zarar vermeden açıyoruz. Kanal açma robotları tesisat hattının içinde tıkanıklığa neden olan yeri tespit eder ve tıkanıklığın olduğu teri özel başlıklarla parçalar tıkanıklığı ortadan kaldırır.

Vidanjör nedir ne işe yarar?

Birçok kişinin vidanjör aracının ne olduğu hakkında pek bir bilgisi yoktur. Vidanjör aracı özel yapım bir araçtır. Vidanjör aracı kanalizasyon hatlarının açılması, temizlenmesi, temiz ve pissu taşımak için kullanılan araçladır.  Firmamızda şu anda aktif olarak çalışan vidanjörler ile Ankara kanalizasyon hatlarını açıyoruz ve temizliyoruz. Hizmetlerimiz saat devem etmekte olup müşterilerimin her hangi bir şekilde uğramış oldukları mağduriyeti ortadan kaldırıyoruz.

Kanalizasyon temizliği nasıl yapılır?

Kanalizasyon hatları zaman geçtikçe içlerine biriktirdikleri katı ve sıvı atıklar neticesinde bir çok sorunu ve hastalığı beraberinde getirmektedir. Avisar vidanjör firması olarak bu temizlik işini en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Vidanjör araçlarımız ile basınçlı su ve vakumlama sistemi ile kanalizasyon hatalarının içini temizler ve dezenfekte etmekteyiz. Kanalizasyon hatlarının vidanjör ile temizlenmesi en sağlıklı durumdur. Vidanjörlerimiz her türlü kanalizasyon hattını temizlemede yeterli güçtedirler.

Kanalizasyon inşat ve vidanjör alanında Avisar vidanjör olarak her daim sizlerin yanında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bize ulaşmak için hiç çekinmeden 7/24 iletişime geçebilesiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay