Çiğköfte Special

Çiğköfte yemek istediğinizde aklımıza gelen soru işaretlerini bir kenara bırakarak daha önce tatmadığınız ve daha önce yemediğiniz lezzetleri yiyebileceğiniz Serince çiğ köfte başta Ankara olmak üzere İstanbul, Amasya, Erzincan, Kayseri, Sivas, Tokat, Osmaniye gibi çeşitli şehirlerde şubeleri ve bayileri ile sizlere hizmet vermektedir.

Çiğköfte Special
Çiğköfte Special editor
Bu içerik 190 kez okundu.

Çiğköfte yemek istediğinizde aklımıza gelen soru işaretlerini bir kenara bırakarak daha önce tatmadığınız ve daha önce yemediğiniz lezzetleri yiyebileceğiniz Serince çiğ köfte başta Ankara olmak üzere İstanbul, Amasya, Erzincan, Kayseri, Sivas, Tokat, Osmaniye gibi çeşitli şehirlerde şubeleri ve bayileri ile sizlere hizmet vermektedir. Çiğköfte lezzetleri ve çeşitleri ile sizlere alternatif seçenekler oluşturan, yemek sektöründe öncü bir marka haline gelen Serince çiğköfte 2005 yılından itibaren sektörde yer almaktadır. Yeni ve hijyenik tesislerde hijyenik koşullarda üretilmiş olan çiğköfteler Bakanlık tarafından yayınlanmış olan standartlara ve yönetmeliklere uygun olarak sizlere sunulmaktadır. Çiğköfte şubelerimizde başta dürüm çiğköfte olmak üzere suşi çiğköfte, yağlı dürüm çiğköfte, piramit çiğköfte, porsiyon çiğköfte ve kilo çiğköfte olarak sizlere alternatif seçenekler sunuyoruz. Tatmak istediğiniz farklı lezzetleri tadabileceğiniz, hijyenik koşullarda lezzetler yiyebileceğiniz Serince çiğköfte şubelerine uğradığınızda daha önce tatmadığınız lezzetleri tatma imkanına sahip oluyorsunuz.

Türkiye Geneli Şubeler

Türkiye genelinde çok sayıda bayisi ve şubesi ile hizmet veren ve yeni bayilikler, şubelikler veren Serince çiğ köfte, yemek sektöründe de çok önemli bir marka haline gelmiştir. Profesyonel çalışanları, profesyonelliği ve kurumsallığı ile marka olarak sizlere hizmet eden ve yemek sektöründe önemli bir Marka olarak patentini aldığı çiğköfte lezzetlerini sizlere sunan Serince çiğköfte Türkiye genelinde şubeleri ve bayileri hizmet vermeye devam etmektedir. Bayilik ve şubeler vermeye devam eden, yeni üretim tesisleri açarak sizlere farklı lezzetleri hijyenik koşullarda sunan firma Yemek sektöründe 2005 yılından itibaren yer almaktadır. Üretmiş olduğu özel lezzetleri tatmak istediğinizde şubelerine gidebilir, hijyenik koşullarda hizmet alabileceğiniz şubelerimizde farklı lezzetleri de tadabilirsiniz. Ülke geneline lezzetli çiğ köfteler sunan, müşterilerine hijyenik yemek yeme imkanı sağlayan firma bir tık uzağınızda yer alıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay Betboo