Kız Öğrenci Yurtları Ankara

Kız Öğrenci Yurtları Ankara

Kız Öğrenci Yurtları Ankara
Kız Öğrenci Yurtları Ankara Newstanitim
Bu içerik 1606 kez okundu.

 

Öğrencilere ev konforunu aratmayacak aynı zamanda bütün ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar yaparak, eğitim, sosyalleşme ve yemek ihtiyaçlarına karşı yeni düzenlemeler yapılmaktadır. Ankara Kız Öğrenci Yurdu kapsamında, hijyen kurallarına uygun yemek hazırlanması, 7/ 24 güvenlik sistemleri ve 24 saat oda servisi özellikleriyle birlikte Ankara’da ulaşım imkanlarından da yararlanmaları sağlanmaktadır.

Ev Konforunda Yurt Özellikleri        

Eylül kız öğrenci yurdu, ev konforunda öğrencilerin odalarında ve yurt içinde konforlu zaman geçirmelerine yönelik uygulamalar yapmış, iç mimari açısından da geniş bir oda imkanı sağlamıştır. Öğrencilerin dar alanlarda değil, ferah ve geniş kapasitesi olan odalarda ikamet etmelerine yönelik bir tasarımla hizmet vermektedir.

Her odadan masa, sandalye, büyük ekran LCD, sınırsız internet, banyo ve WC imkanları bulunmakta, kişisel alan özelliklerine göre öğrencilere kitaplık, dolap ve bazalarının bulunması da sağlanarak konforlu bir şekilde eğitim hayatlarını tamamlamalarına imkan verilmektedir. Kız öğrenci yurtları Ankara; Güvenli, konforlu ve hijyenik yurt imkanlarıyla her zaman eğitimlerine yoğunlaşmalarını sağlayacak günlük temizlik, haftalık nevresim değişikliği ve sabah, akşam yemek servisi sağlanmaktadır.

Merkezi Lokasyon Özellikleri

Ankara ve çevresine kolay ulaşım imkanı sağlayacak şekilde lokasyonu seçilmiş olan kız öğrenci yurtları Ankara, üniversitelerin yakınında bulunarak, öğrencilerin yol sorununa da çözüm bulmaktadır. Yurt çevresinden şehir içi ulaşım hatlarına gidilebilmekte, öğrencilerin güvenli bir adreste kalmaları sağlanmaktadır. Profesyonel bir hizmet anlayışıyla öğrencilerin rahat bir şekilde eğitimlerini tamamlamaları sağlanmaktadır. ODTÜ, Hacettepe, Gazi üniversitesi ve şehir merkezine ulaşım sağlanması hesaplanarak yurt konumu seçilmiş, öğrencilerin güvenli bir şekilde yurt giriş çıkışlarını yapabileceği özelliklere göre değerlendirilmiştir.

Kız Öğrenci Yurdu Ankara Fiyatları

Kız öğrenci yurtlarının oda ve özelliklerine göre fiyat skalası değişiklik gösterebilmektedir. Öğrencilerin sağlıklı, hijyenik ve profesyonel bir hizmet alması için yurt içinde güvenlik önlemleri alınmış, personel özenle seçilmiş aynı zamanda mutfak, ortak alan ve odaların hijyenine ekstra özen gösterilmiştir. Samimi ve kaliteli bir aile ortamı oluşturmak, öğrencilerin kendilerini rahat hissedebilecekleri şekilde uygulamalar düzenlemek de yurttaki hizmet anlayışları arasında bulunmakta, huzurlu yaşam standartları hedeflenmektedir. Detaylar için http://eylulkizogrenciresidence.com/tr/!!460/blog-gazi-universitesi-iktisadi-ve-idari-bilimler-fakultesine-en-yakin-kiz-yurdu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay Betboo