Kıl Çadır Modelleri

Türkiye’nin çadır merkezi olarak sizlere sunmuş olduğumuz farklı çadır modelleri ile hizmet veriyoruz

Kıl Çadır Modelleri
Kıl Çadır Modelleri editor
Bu içerik 144 kez okundu.

Türkiye’nin çadır merkezi olarak sizlere sunmuş olduğumuz farklı çadır modelleri ile hizmet veriyoruz. Başta kıl çadır modelleri olmak üzere diğer çadır modellerinde de Türkiye’nin üretiminde lider konumdayız. Çok eski zamanlardan beri kullanılan ve günümüzde otantik yapısıyla rağbet gören kıl çadır türleri keçi kılından üretilmektedir. Yüzde 100 keçi kılı kullanılarak üretilen kıl çadırlar geçmişte yörük çadırı olarak kullanıldığı gibi günümüzde de yörük çadırı ve oba çadırı olarak kullanmaktadır. İstenilen ölçülere göre üretimi yapılan kıl çadır türleri aynı zamanda farklı amaçlar için de kullanılabilir.

Sizlerde keçi kılı ile üretilmiş olan tüm kıl çadır çeşitlerimiz için Oba Kıl Çadır firması olarak web sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Hem en kaliteli ve el dokuması kıl çadırları istediğiniz ebatlarda kendinize özel olarak sipariş edebilirsiniz. Hem de bunun için en uygun fiyatları bulabilirsiniz

Yüzde Yüz Keçi Kılı

Tamamen keçi kılı kullanılarak üretildiği sizleri ısı farklılığından koruyan kıl çadırlar günümüzde Türkiye genelinde kullanmaktadır. Yaşam alanı olarak kullanılan, farklı amaçlar için kullanan kıl çadır düğün salonu olarak da kullanmaktadır. Son zamanlarda yaygınlaşan geniş kıl çadır tercihi ülkenin her tarafında kullanılmaya başlamıştır. Geniş ve büyük olmasına rağmen tamamen özelliklerini koruyan, keçi kılı kullanıldığı için yazın sıklaşarak serin bir iç mekan oluşturan kıl çadır kış aylarında ise sıklaşarak sıcak bir iç mekan oluşturmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay Betboo