Ücretsiz Zikirmatik - Dualı Zikirler, Esmaül Hüsna

Zikirmatik uygulaması geliştirilme aşamasında kullanıcıların istek ve önerileri dikkate alınarak hem gelişmiş özellikler eklenip hem de tamamen kullanıcı dostu ve basit olması gözetilmiştir

Ücretsiz Zikirmatik - Dualı Zikirler, Esmaül Hüsna
Ücretsiz Zikirmatik - Dualı Zikirler, Esmaül Hüsna editor
Bu içerik 121 kez okundu.


               Zikirmatik uygulaması geliştirilme aşamasında kullanıcıların istek ve önerileri dikkate alınarak hem gelişmiş özellikler eklenip hem de tamamen kullanıcı dostu ve basit olması gözetilmiştir. Zikirmatik ücretsiz ve internetsiz kullanılacak şekilde tasarlanarak büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Ücretsiz Zikirmatik - Dualı Zikirler, Esmaül Hüsna uygulaması zikirmatik indirmek isteyenler için bir numaralı seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Kendinden dualı olan zikirmatik uygulamasında isterseniz Esmaül Hüsna ve günlük zikirlerden birini seçerek direkt tesbih çekmeye başlayabilir isterseniz de Salatı Tefriciye, Ayetel Kürsi gibi dua ve tesbihatları ekleyerek kolay zikirmatik uygulamasını kullanabilirsiniz.

            Otomatik sayan dua, Esmaül Hüsna ve diğer günlük tesbihleri bulabileceğiniz uygulamada basit zikirmatik rahatlığını yaşayarak, çoklu zikirmatik özelliğiyle sınırsız sayıda zikir ekleyerek hiçbir kısıtlama olmadan ücretsiz olarak istediğiniz gibi zikirlerinizi çekebilirsiniz.


         Zikirmatik ve tesbih uygulaması basmatik tesbih özelliğiyle ihtiyaç duyduğunuz tüm tesbihat durumlarında sizin bir numaralı yardımcınız olacak tesbih çekme aracı olarak kullanımızdadır. Tesbih duaları ve Allah’ın 99 ismini hazır olarak bulunduran tesbih programı gelişmiş özellikleriyle her daim elinizin altında olarak yapacağınız ibadetlerde büyük kolaylık sağlayacaktır. Zikirmatik indir diyerek edineceğiniz bu uygulama hatırlatma özelliğiyle hiçbir zikrinizi unutmanıza izin vermeden hergün aynı saatte ibadetinizi gerçekleştirmenize imkan sağlayacaktır.

       Dualı olan ücretsiz ve internetsiz zikirmatik uygulaması her geçen gün kendini daha da geliştirirek değerli kullanıcılarının öneri ve istekleri doğrultusunda büyümektedir. Siz de ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz tesbih uygulamasıyla ibadetlerinizi büyük bir keyif ve kolaylık içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay Betboo