Iphone İle Samsung Arasındaki Fiyat Yarışı

Teknoloji haberleri alanında neler oluyor bakalım: Iphone kullananlar fiyat pahalılığından her daim şikâyet etmiştir.

Iphone İle Samsung Arasındaki Fiyat Yarışı
Iphone İle Samsung Arasındaki Fiyat Yarışı editor
Bu içerik 521 kez okundu.

Teknoloji haberleri alanında neler oluyor bakalım: Iphone kullananlar fiyat pahalılığından her daim şikâyet etmiştir. Ancak son dönemde değişen çok şey oldu. Fiyat pahalılığına denilince artık akla Iphone değil Android işletim sistemi kullanan Samsung gelecek. Çünkü Samsung yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonunu duyurdu. Galaxy Z Fold 2 fiyatı araba fiyatları ile yarışmaya başladı. Fiyatını duyduğunuzda dudaklarınız da uçuk çıkacak çünkü bu fiyata araba değil telefon alıyorsunuz. İnsan önce zannediyor ki bu fiyata Hologram teknolojisi olan bir telefon alıyor.

Teknoloji Sever Karşılaştırma İçerikleri

Teknoloji Sever web sayfası olarak her zaman sizler için en yenilikçi haberleri ulaştırmayı hedefliyoruz. Haber içeriklerimizde her ürüne ve her markaya ait olan en yenilikçi gelişmeleri sunuyoruz. Kimi zaman yeni çıkacak olan bir model telefonu anlatıyoruz, kimi zamanda ona karşılık olarak gelen ve rakibin atmış olduğu adımdan bahsediyoruz. Ve bazen işinizi daha da kolaylaştırmak adına en yeni iki modelin karşılaştırmalarını sizle için yapıyoruz.

Teknoloji Sever sitesi olarak her zaman önceliğimiz teknolojiye karşı ilgisi olan kişililerin en yakından takip ettiği ve her zaman en gerekli haberleri onlar için sunabilen en aktif sitelerden birisi olmaktır. Bir teknoloji hayranlığınız varsa sitemiz üzerinden tüm gelişimleri en yakından ve en hızlı şekilde sürekli olarak takip edebilirsiniz. Sizlerde sitemizi sürekli olarak takibe alabilrsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay Betboo