Dünyada En Çok Kullanılan Kripto Paralar

Dünyanın ilk kripto parası Bitcoin’ dir. Tabi ki ilk ortaya çıktığında Bitcoin al işlemleri yapmak bu kadar kolay değildi.

Dünyada En Çok Kullanılan Kripto Paralar
Dünyada En Çok Kullanılan Kripto Paralar editor
Bu içerik 1204 kez okundu.

Dünyanın ilk kripto parası Bitcoin’ dir. Tabi ki ilk ortaya çıktığında Bitcoin al işlemleri yapmak bu kadar kolay değildi. Var olduğu günden şu ana kadar açık ara ipi göğüsleyen hiç şüphesiz ki Bitcoin oldu. İnsanlar Bitcoin nedir anladığında talep daha da artı. Liderlik sıralamasını tarihi boyunca hiçbir kripto paraya kaptırmadı. Daha ilk piyasaya çıktığı 5 Ekim 2009 yılında New Liberty Standard adlı internet sitesinde ilk kez satışı yapıldığında yüz milyarlarca dolarlık değer elde etti. Bitcoin fiyat artıkça da ilgi çekti. Bu başarıyı bu kadar kısa sürede başaran başka bir dijital para olmadı. Gelecekte de bu başarısınız sürdürmeye devam edecek gibi. Bu yüzden geç kalmadan Bitcoin satın al. Bunun için zorlanmaz ve sadece birkaç adımda milyarlar lira arasında senin de payın Cointral platformu sayesinde olabilir.

Bitcoin’ in En Yakın Rakibi

Bitcoin’ in başarısını kırmak tabi ki çok kolay değil. Paranın icadından sonraki en değerli keşif Bitcoin olmuştur. Bitcoin’ in hemen ardından gelen kripto para ise, kriptopara endüstrisinin 2.0 versiyonu olarak nitelendirilen ve teknolojik altyapısındaki farklılık ile dünyadaki tüm geliştiricilere açık İnovasyon desteği sağlayan Ethereum ikinci sıradadır. Tabi ki Ethereum her ne kadar coin sektörünün enerjisi olarak nitelendirilse de Bitcoin giriş ilk yapılması sebebiyle üstünlük gücünü sürdürecektir. Zaten bunu da tek bir şeye bakarak görebiliriz: Bitcoin grafik. İster Ethereum ister Bitcoin ister diğer 200i’den fazla coin hepsini Cointral platformundan hemen alabilirsiniz. Kullanım ara yüz kolaylığı sayesinde size destek vereceğinden endişeniz olmasın.

Sizlerde Cointral web sayfamıza giriş yapabilirsiniz. en basit şekli ile sistemlerimiz kolaylıkla anlayabilir ve güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay Betboo