Islak Hamburger

Islak Hamburger çok uzun yıllardır var olan ve sadece bir firma tarafından aslı olarak imal edilen çok özel bir lezzettir.

Islak Hamburger
Islak Hamburger editor
Bu içerik 76 kez okundu.

Islak Hamburger çok uzun yıllardır var olan ve sadece bir firma tarafından aslı olarak imal edilen çok özel bir lezzettir. İstanbul Sokak lezzetleri alanında muhteşem bir buluştur. Köftesi ve kendine has özel sosu ile diğer tüm lezzetlerden ayrılan bu muhteşem lezzetin bugün takipçisi ve tutkunu olan binlerce insan bulunmaktadır.

Islak hamburger adından da anlaşılacağı gibi özel bir sosla ıslatılarak servis edilmektedir. Köftesi en taze ve her zaman en doğal etlerden üretilmiş olan ıslak hamburgerlerin özel sosu ise tamamen Türk mutfağının en güzel yansımalarından birisidir. Türk damak tadına hitap eden özel karışımlar ve en doğal lezzetler ile elde edilen sos ile ıslatılan ıslak hamburgerler sıcak olarak servis edilmektedir. Acıktığınızı hissettiğinizde sizleri doyurabilecek ya da atıştırmalık istediğinizde sizlere çok iyi gelebilecek ayaküstü lezzetler arasında yer almaktadır.

Kızılkayalar Islak Hamburger

Kızılkayalar Islak Hamburger firması ıslak hamburgerin patentine sahip olan firmadır. Islak hamburgeri hayat geçiren ve bugün Islak Hamburger İstanbul alanında 5 farklı noktada satışlarını yapan bir firmadır.

Kızılkayalar Islak Hamburger firmasına ait olan bu özel lezzete tutkun olan çok sayıda insan bulunmaktadır. Bazen piyasa da ıslak hamburgerler satılıyor olsa da bu lezzetin çıkış noktası ve pik noktası Kızılkayalar Islak Hamburger şubelerinde yapılmaktadır.

Her biri firmaya ait olan tüm satış noktalarında bu hazzı tadabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay Betboo