Kask Modellerinde Fiyatlandırma

Hem güvenilir hem de sağlıklı bir sürüş sunan Agv kask modelleri 2 bin TL'den başlayarak 8 bin TL'ye kadar değişen farklı miktarlarda bir ücretlendirme içerir.

Kask Modellerinde Fiyatlandırma
Kask Modellerinde Fiyatlandırma editor
Bu içerik 138 kez okundu.

Hem güvenilir hem de sağlıklı bir sürüş sunan Agv kask modelleri 2 bin TL'den başlayarak 8 bin TL'ye kadar değişen farklı miktarlarda bir ücretlendirme içerir. İtalyan kask üreticisi tarafından üretimi gerçekleştirilen agv kaskları; karbon fiber, fiberglass ve kompozit fiber yapı malzemesi ile üretilmektedir.

Motor üreticilerin özellikle üzerinde durduğu konulardan birisi de keyifli bir motor sürüşü geçirilmesini sağlamaktır. Son zamanlarda tercih edilen ve kişinin zihin yapısına da fayda sağlayacak sessiz kask modelleri son zamanların üretim standartlarına göre hazırlanan ve belirli testlerden geçirilen yapıya sahiptir. Sessiz kaskların en önemli özelliği belirli bir desibel sınırına kadar sesi içeriye almaktadır. Bu da kullanım esnasında büyük bir rahatlık sağlar. Sağlık açısından böyle bir üretim sürecine girilmiş bulunulan ve kişiye büyük bir kolaylık sağlayan gürültü engelleyici sessiz Motor kaskı, rüzgar tüneli testinden de kolaylıkla geçebilmiştir.

HJC Sessiz Kask İle Rahat Sürüş Deneyimi

Hjc kask modelleri sessiz kask modelleri içinde üretilmektedir. Motorisk içerisinden istediğiniz kask modelini seçebilirsiniz. Hjc’nin CS15, FG 17, Rpha 11, Rpha 10 plus modellerini tercih edebilirsiniz. Her bir model farklı bir desibel aralığını temsil etmektedir.

En sessiz şekilde kişiyi rahatsız etmeyecek bir performans sunan kaskın, uygun olan desibel aralığı 85 ile 90 arasıdır. Hjc kask markasını düşündüğümüzde FG17 modeli 94.80 7 desibel seviyelerine kadar ulaşabilmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay Betboo