Yeni Anime Efsanesi Kakegurui

2017 Yılından itibaren yayına verilen anime serisi Kakegurui, aynı isimle 2014 yılından bu yana manga olarak yayınlanıyor.

Yeni Anime Efsanesi Kakegurui
Yeni Anime Efsanesi Kakegurui editor
Bu içerik 161 kez okundu.

2017 Yılından itibaren yayına verilen anime serisi Kakegurui, aynı isimle 2014 yılından bu yana manga olarak yayınlanıyor. Manga serisi üç farklı isim ve seri olarak günümüzde de devam eden serinin animesi, en az mangasının gördüğü ilgi kadar büyük bir ilgi görüyor. Çok özel ve güçlü bir senaryoya sahip olan Kakegurui, aynı zamanda çizimleri ve işlenişiyle, çok sayıda iyi ve kötü karakterle izleyici tarafından büyük bir beğeni topluyor. Dolayısıyla en çok izlenen animelerden bir tanesi olması kaçınılmaz bir başarı haline geliyor. Seri son yılların en başarılı medya projelerinden biri olarak görülüyor. Zira öyküsünün de elverişliliği, ileride video oyunları, özel anime filmleri ve yanı sıra bazı oyuncak ve hediyelik eşyaların da hayranların beğenisine sunulacağını garantileyen bir özellikte. Kakegurui izle linkine tıklayarak, bu özel maceraya sizde tanık olabilirsiniz.

Elit ve Özel Bir Akademi

Hyakkaou Özel Akademisi, Japonya’ nın en zengin ve en itibarlı ailelerinin çocuklarının kabul edildiği bir okuldur. Burada alınan eğitim sonrası mezun olunduğunda, Japonya’ nın en etkili isimlerinden biri olunacağı da garanti atına alınmış oluyordur. Buradan mezun olunamadığında, aileden gelen itibar ya da zenginlik ne kadar olursa olsun, Japonya’ da zengin olmak ya da etkili bir isim olmak mümkün değildir. Ancak bu akademide Öğrenci Konseyinin oluşturduğu ve kontrolünü sağladığı çok özel bir eğitim vardır.  Konseyin hazırladığı Kumar turnuvalarına, öğrenciler tüm ailelerinin saygınlıklarını ve zenginliklerini koyarak katılmak zorundadır. Kaybedenler kitty ve Doggy adı verilen, cinsiyete göre değişen bir tür ev hayvanı olurlar ve tüm itibarlarıyla birlikte zenginliklerini de kaybetmişlerdir. Yakaların taktıkları bir yakalıkla anlaşılan bu kişiler, mezun olana kadar borçlarını ödeyemezse, hayatları boyunca bir tür köle haline dönüşürler. Yeni transfer olarak akademiye gelen Jabami, tüm bu kumar konusunu bilmekte ve çok başarılı olduğu bu konuyu kullanarak, çok zengin olma hayalleri kurmaktadır. Hile, kağıt sayma ve benzeri becerilere sahip jabami, kısa süre içerisinde katıldığı tüm kumar turnuvalarından başarıyla ayrılmaya başlar. Anime izle linki aracılığıyla, serinin tüm bölümlerine ve anime efsanelerinin tüm bölümlerine ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay Betboo