Hayvanlar İçin Gıda Takviyesi

Can dostlarımız olan hayvanların, bizler gibi birçok ihtiyaçları vardır. Evcil hayvan gıda takviyesi de bunlardan biridir.

Hayvanlar İçin Gıda Takviyesi
Hayvanlar İçin Gıda Takviyesi editor
Bu içerik 166 kez okundu.

Can dostlarımız olan hayvanların, bizler gibi birçok ihtiyaçları vardır. Evcil hayvan gıda takviyesi de bunlardan biridir. Gıda takviyeleri bilindiği üzere bedenin ihtiyacı olan fakat yiyeceklerden elde edilemeyen değerleri, vitamin ve mineral olarak kullanıma sunan ürünlerdir. Havyanlar içinde bu durum geçerlidir ve gerektiğinde hayvanlar için olan gıda takviyeleri kullanılmalıdır. Evcil hayvan dostlarımız bazen sağlık sıkıntıları yaşadığında ilaç kullanmak durumunda kalırlar. Bunun yanı sıra iyileşmesine katkıda bulunacak, hayvanlar için olan gıda takviyelerini de kullanmaları sağlık durumlarının güçlenmesi açısından oldukça önemlidir. Hayvan dostlarımızın, hastalıklarının iyileşmesinin yanı sıra hastalık önleyici ve aynı zamanda gelişim destekleyici bir ürün olarak da kullanılabilir. Besinlerden yeterli vitamin ve mineral alamayan hayvan dostlarımız için oldukça güzel bir üründür. Farklı türleri mevcuttur ve genellikle tablet şeklinde olurlar. Hayvanlar için kullanılan gıda takviyelerinin de kullanım önerisi nasıl ise o şekilde kullanılmalı. Bilinçsiz kullanılan, içeriği belli olmayan ve güvenilir olmayan gıda takviyeleri hayvan dostlarımıza yarardan çok zarar verebilir. Bundan dolayı, kullanılan gıda takviyeleri doğru çeşit ve doğru dozda olmalıdır.

 

Canhydrox GAG Tablet

 

Canhydrox Gag tablet, köpek cinsi olarak büyük ve ağır ırk olan köpekler için üretilmiştir. Her köpek cinsi başka özellikte ve başka ihtiyaçta olduğu için alınan gıda takviyelerin kullanım özelliklerine mutlaka bakılmalıdır. Köpek dostlarımızın sağlıklı gelişim göstermesi için belli vitamin ve mineral desteğine ihtiyaç vardır. Doğru beslenme ve ihtiyaç durumunda hayvan gıda takviyeleri imdada yetişir. Canhydrox gag tablet, büyük ve ağır ırk köpeklerin bağ dokusu oluşumunu yüksek kalite ve standartlarda yerine getirir. Bu bağ dokusunu kapsayan yerler köpeklerin dişleri, kemikleri, eklemleri, kıkırdakları, bağları ve tendonlarıdır. Bunun yanı sıra yaşlanan veya performans göstermesi gereken köpeklerin kas ve iskelet sistemi için kullanılması da oldukça faydalıdır. Canhydrox gag tablet içerisinde organik bir madde olan, dikalsiyum fosfat içermektedir. Bunun yanı sıra canhydrox gag tablet; yeşil dudaklı midye eti unu, C vitamini, Silisea, E vitamini ve Selezyum içermektedir. Canhydrox gag tablet; kemik, diş, tırnak, bağlar ve dokular için gerekli olan vitamini bünyesinde barındırır. Kullanım önerisi ise; yaşlı köpeklerde 10 kg başına 4 tablet alınması, performans sağlayan köpekler için 10 kg başına 2 tablet (performans haftasından 2 hafta önce ve sonra) ve kemik kırılması görülen köpeklerde ise iyileşme süresince yine 10 kg başına 4 tablet şeklinde kullanılabilir. Kalsiyum köpekler için her şeydir. Gerekli durumlarda kullanıldığında gıda takviyeleri köpek dostlarımız için harikalar yaratabilir.

Köpeğe Vitamin Takviyesi

 

Canina firması olarak, hayvanların ihtiyaçları ve köpeklerin ihtiyacı olan gıda takviyelerini en güvenilir şekilde sizlere sunmaktayız. Köpek dostlarımızın gelişimi için, doğru beslenmesi ve gerektiğinde doğru gıda takviyeleri alması gerekmektedir. Özellikle hasta ve aldığı gıdadan yeterli vitamin ve minerali alamayan köpek dostlarımızın gıda takviyesi kullanması gerekmektedir. Gerekli durumlarda, gıda takviyeleri kullanan köpek dostlarımızın tüyleri daha parlak, sağlıklı ve daha dinç olmaktadırlar. Bunun yanı sıra özellikle sürekli hareket etmesi gereken köpek dostlarımızın da gıda takviyesi alması gerekmektedir. Yeterli hareketi sağlayacak ve sürekli hareketin getirdiği fiziksel sıkıntıların giderilmesi için de gıda takviyeleri oldukça faydalı olacaktır. Köpeğin aldığı gıdanın yetersiz bulunduğu durumlarda da enerji vermesi açısından kullanılabilir. Köpek gıda takviyelerinin de diğer her şeyde olduğu gibi bilinçsiz ve fazla kullanımı faydadan çok zarara neden olabilir. İçeriği temiz ve güvenilir bir köpek gıda takviyesi arıyorsanız firmamıza, iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
İsveç 5G’ye geçti! 5G nedir ne işe yarar?
Instagram videolarına reklam geliyor
Instagram videolarına reklam geliyor
mobil onay