Apple, AirPods Pro Ses Sorunları İçin Değişim Programı Başlattı

Apple, Ekim 2020 tarihinden önce üretilen AirPods Pro kablosuz kulaklıkların ses sorunları için ücretsiz değişim programı başlattı.

Apple, AirPods Pro Ses Sorunları İçin Değişim Programı Başlattı
Apple, AirPods Pro Ses Sorunları İçin Değişim Programı Başlattı

Cupertino merkezli teknoloji devi Apple'ın önümüzdeki yıl içerisinde yeni nesil AirPods kulaklıklarını piyasaya sürmesi bekleniyor. İddiaya göre şirket, önümüzdeki yılın ilk yarısında üçüncü nesil AirPods'u, yılın ikinci yarısında ise AirPods Pro 2'yi piyasaya sürecek. Ancak bunun öncesinde şirket, mevcut nesil AirPods Pro'larda ses sorunları yaşayan kullanıcılar için resmi değişim programı başlattı.

Resmî web sitesi üzerinde bir destek sayfası açan teknoloji devi, sayfada AirPods Pro birimlerinin küçük bir yüzdesinin ses sorunları yaşayabileceğini söylüyor. Şirket, bu sorunlardan etkilenen birimlerin Ekim 2020 tarihinden önce üretildiğinin de altını çiziyor.

Ses sorunlarından etkilenen AirPods Pro'larda görülen problemler neler?

AirPods Pro

Web sitesinde yer alan bilgilere göre ses sorunlarından etkilenen bir AirPods Pro'larda aşağıdaki problemlerden biri veya birkaçı görülebilir:

Cızırtılı / Statik Sesler - Gürültülü ortamlarda, egzersiz yaparken veya telefonda konuşurken artan cızırtılı veya statik sesler. Aktif Gürültü Engelleme (ANC) Beklendiği Gibi Çalışmıyor - Bas seslerinde kayıp, arka plan seslerinde artış. Örneğin sokak veya uçak gürültüsü.

Şirket, yukarıdaki problemlerden herhangi birinden veya birkaçından etkilenen AirPods Pro'lara (sol, sağ veya her iki tek) Apple veya Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı tarafından ücretsiz olarak hizmet verileceğini, başka hiçbir AirPods modelinin bu programın parçası olmadığını söylüyor.

Bu sorunlardan birini yaşayan kullanıcıların, herhangi bir Apple bayisine veya yetkili servise gitmesi ya da Apple Destek ile iletişime geçmesi gerekiyor. Kulaklıklar incelendikten sonra herhangi bir sorun tespit edilirse Apple, kulaklıkların ücretsiz olarak değiştirileceğini de garanti ediyor.

Apple AirPods Pro Sorunları İçin Değişim Programı Başlattı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
523 Origin Unreachable

523 Origin Unreachable


cloudflare-nginx