Yeminli Tercüme İhtiyaçlarınızda Çeviri Çözümleri…

Yeminli Tercüme İhtiyaçlarınızda Çeviri Çözümleri…

Yeminli Tercüme İhtiyaçlarınızda Çeviri Çözümleri…
Yeminli Tercüme İhtiyaçlarınızda Çeviri Çözümleri…

Çeviri Çözümleri’nin yeminli tercüme hizmetlerini avantajlı fiyatlar, kaliteli ve güvenilir hizmet eşliğinde almanız mümkündür.

Bütün Dillerde Yazılı Yeminli Tercüme Hizmetlerimiz

Çeviri Çözümleri, yazılı ve sözlü olmak üzere yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır. Yazılı yeminli tercüme hizmetleri arasında resmi belge çevirisi hizmeti bulunmaktadır. Bu kapsamda sözleşme, diploma, transkript, vekaletname, ticaret sicil gazetesi, pasaport, ehliyet, kimlik, nüfus kayıt örneği vb. belgeler çevrilmektedir.

Vergi levhası, faaliyet belgesi, ameliyat raporu, epikriz raporu, SGK hizmet dökümü, banka hesap özeti vb. diğer yeminli tercüme belgeleridir. Tüm yazılı yemini tercüme işlemlerinin ardından söz konusu evrak editör ve kontrolörlerimiz tarafından kontrol edilir.  Böylelikle ilgili belgelerinizi söz konusu resmi kuruma gönül rahatlıyla ibraz edebilirsiniz.

Bütün Dillerde Sözlü Yeminli Tercüme Hizmetlerimiz

Ülkemiz şirket kuruluşlarının yoğun bir şekilde gerçekleştiği bir ülkedir. Bu hususta ülkemize olan talep oldukça fazladır. Hal böyle olunca ticaret odalarında sayısız şirket kuruluş gerçekleşmektedir. Şirket kuruluş işlemlerinin en yoğun gerçekleştiği ticaret odası şubelerinden birisi İTO Perpa şubesidir. Perpa İTO şubesinde yabancı uyruklu birçok şirket kuruluş işlemi gerçekleştirilmektedir.

Çeviri Çözümleri Perpa İTO şubesi ile aynı binada bulunmaktadır. Dolayısıyla İTO Perpa’da gerçekleşen birçok şirket kuruluş işlemi için yeminli tercümanlarıyla sözlü tercüme hizmeti sunmaktadır. Çeviri Çözümleri’nin yeminli tercüman kadrosu hakim oldukları dili akıcı ve etkili konuşan kişilerden oluşmaktadır. Böylelikle taraflar arası iletişim sıkıntıları önlenebilmektedir.

Sözlü yeminli tercüme hizmetinin en sık gerçekleştiği diğer bir kurum ise noterliklerdir. Yabancı uyruklu vatandaşların noterliklerde gerçekleştirdiği birçok işlemde sözlü tercüme hizmeti talep edilmektedir. Çeviri Çözümleri, deneyim sahibi yeminli tercümanlarıyla noterlerde sözlü tercüme hizmeti sunmaktadır.

Tapu, nikah daireleri ve hastaneler yeminli sözlü tercüme hizmeti verilen diğer kurumlardır. Çeviri Çözümleri, yıllardır memnuniyet ve işbirliği içerisinde çalıştığı tercümanlarıyla birçok resmi kurumda sözlü tercüme hizmetini müşterileri ile buluşturmaktadır.

Uygun Yeminli Tercüme Fiyatları ile Kaliteli ve Güvenilir Yeminli Tercüme Hizmeti…

Çeviri Çözümleri yıllardır çalıştığı ekibiyle uygun yeminli tercüme fiyatları eşliğinde kaliteli yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her daim yukarılarda tutma gayesine sahip bir firma olarak hizmetlerini sürekli olarak yenilemekte ve geliştirmektedir.

Etik değerlerinden ve ilkeli yaklaşımdan hiçbir şekilde ödün vermeden tercüme sektöründe yoluna devam etmektedir.

Yeminli tercüme hizmetlerimiz hakkında www.ceviri.cozumleri.com adresimizden detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımız veya 0212 221 45 21 numaralı sabit hattımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu talimat verdi! CHP heyeti İzmir'deki depremin ardından bölgeye hareket etti
Kılıçdaroğlu talimat verdi! CHP heyeti İzmir'deki depremin ardından bölgeye hareket etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Yunanistan Başbakanı Miçotakis görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Yunanistan Başbakanı Miçotakis görüştü
mobil onay Betboo