Deezer "İyi Hisset" Kanali

Mayıs ayında gerçekleştirdiğimiz küresel bir anket çalışması insanların karantinanın ilk dalgasında kendilerini daha iyi hissettirecek melodilere yöneldiğini gösterdi. Katılımcıların yüzde 90 gibi bir çoğunluk sesli içeriğin duygusal durumlarını iyileştirmekte yardımcı olduğunu hissetti.

Deezer
Deezer editor

Geçen Mart ayında dinleyicilerimizi karantina sürecinde desteklemek için özel bir “Evde Kal” kanalı hazırladık. Lansmandan sadece bir hafta sonra “ Sleep” ( Uyku) gibi çalma listelerimizin dinlenme oranı yüzde 121 arttı. İyi Hisset listesi ise Türkiye’de en çok dinlenen 10 çalma listesi arasına girdi.

 

Bu nedenle gün içinde bir moral desteğine ihtiyaç duyan dinleyicilerimizin bu ihtiyaçlarını karşılamak için “İyi Hisset kanalını sunduk.

 

Yeni kanalımızda:

 

  • ‘Happy hits’ gibi modunuzu yükselten ve daha iyi hissetmenizi sağlayan listeler.
  • İç huzurunuzu bulmanıza yardımcı olacak doğa sesleri koleksiyonları, rehberli yoga ve meditasyon ve soundscape’ler .
  •  
  • Gevşemenize ve kolaylıkla uyumanıza yardımcı olacak Bedtime ASMR gibi çalma listeleri.
  • Güne güzel bir başlangıç için Jameela Jamil ‘iWeigh’ , Happy Place veya Food for thought gibi ilham verici podcast’ler.
  •  
  • Dünyaca tanınan 6 megastar tarafından Deezer dinleyicileri için hazırlanan ‘Escape with Ava Max’ ve ‘Chill Vibes with Wizkid’ gibi VIP çalma listelerini bulabilirsiniz.

‘İyi Hisset’ kanalına uygulamanız, Deezer web sitesi veya masa üstü uygulaması üzerindeki Müzik sekmesinden ulaşabilirsiniz. O zaman takın kulaklığınızı, arkanıza yaslanın ve bırakın Deezer bu dönemi atlatmanıza yardımcı olsun!

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kılıçdaroğlu talimat verdi! CHP heyeti İzmir'deki depremin ardından bölgeye hareket etti
Kılıçdaroğlu talimat verdi! CHP heyeti İzmir'deki depremin ardından bölgeye hareket etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Yunanistan Başbakanı Miçotakis görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Yunanistan Başbakanı Miçotakis görüştü
mobil onay Betboo