La Roche Posay Effaclar

Farklı cilt tipleri için farklı ürünler sunan marka La Roche Posay Effaclar serisi ile de yağlı cilde sahip olan hanımların ciltlerini güzelleştirmelerine yardımcı oluyor.

La Roche Posay Effaclar
La Roche Posay Effaclar editor

Farklı cilt tipleri için farklı ürünler sunan marka La Roche Posay Effaclar serisi ile de yağlı cilde sahip olan hanımların ciltlerini güzelleştirmelerine yardımcı oluyor. Bu serinin içinde tonikler, temizleme jelleri ve cildin sorunlarına göre kullanılabilecek çeşitli kremler bulunmaktadır. Yağlı cilt tipi oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Çünkü akne ve siyah noktaların oluşumuna oldukça müsaittir. Bakımının kapsamlı ve düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde oluşacak cilt kusurlarının onarılması için uzun tedavi süreleri ve pahalı tedavi biçimleri gerekebilir.

Yağlı Cilt ile Nasıl Mücadele Edilir?

Ne yazık ki her cilt pürüzsüz ve hassas bir yapıya sahip olmamakta, bazı ciltler oldukça dikkat ve özen istemektedir. Bu şekilde bir cilde sahipseniz La Roche Posay Effaclar serisi sizlere yardımcı olabilir. Temizleme jelleri cildinizde ki yağın kolayca atılmasını sağlayacak ve gözeneklerinizde birikmeden kolayca temizlenecek özelliğe sahiptir. Sıkılaştırıcı- mikro soyucu toniği genişleyerek akne oluşumuna sebebiyet veren gözeneklerinizin bakımını yaparak bunun önüne geçmektedir. Gün içinde cildinizin yağlanmasını da engelleyici ürünler içeren bu seriye bakmak isterseniz https://www.recete.com/effaclar/cilt-bakimi/ sitesine gidebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
bonus veren siteler Betboo