İnşaat Emniyet Kemeri

Sektörde paraşüt tipi emniyet kemeri olarak bilinen inşaat emniyet kemeri yüksekte çalışanları kullanması zorunlu olan bir güvenlik tedbiridir.

İnşaat Emniyet Kemeri
İnşaat Emniyet Kemeri editor

Sektörde paraşüt tipi emniyet kemeri olarak bilinen inşaat emniyet kemeri yüksekte çalışanları kullanması zorunlu olan bir güvenlik tedbiridir. Çalışanların omuzları ve bacakları ile bağlanan inşaat emniyet kemeri olası bir düşme anında bacaklarınızdan ve omuzlarınızdan havada asılı kalmanızı sağlar. İçi yastıklı veya tam korumalı olarak farklı modellerde üretilen inşaat emniyet kemerleri hayat halatı adı verilen güvenlik halatı ile birlikte kullanılmalıdır Yüksek alanlarda çalışanları kullanmak zorunda olan, gibi yükseklerde çalışılması gereken iş alanlarının tamamında kullanması zorunlu olan inşaat emniyet kemeri bu güne kadar yaşanmış kazalar incelenerek elde edilmiş tasarımlardan üretilmiştir.

 

Profesyonel Güvenlik Tedbiri

 

Doğru bir şekilde giyildiğinde düşme anında havada asılı kalmanızı sağlayan ve aynı zamanda bele yük bindirmediği gibi sakatlanmanızın önüne geçen inşaat emniyet kemeri doğru giyilmediğinde ise normal kullanım anında dahi canınızı yakabilir. Hareket kabiliyetinize hangi bir şekilde engel teşkil etmeyen, konforlu ve güvenli çalışma alanı sağlayan, düşme anında bacaklarınızdan ve omuzlarınızdan asılı kalarak düşmenizi önleyen inşaat emniyet kemeri hayati öneme sahiptir. Koruyucu tedbir olarak kullanılması zorunlu olan inşaat emniyet kemeri üretim standartlarına göre üretilmediğinde hayati tehlike yaşatır. Bu nedenle tedarik edilmeden önce ilgili firmanın üretim standartları hakkında bilgi alınmalıdır. Sitemizde sizlere sunmuş olduğumuz inşaat emniyet kemeri modelleri arasında yer aldığınız sektöre ve çalışma yüksekliğine göre bir model seçebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.