Hakkımızda

Daikin VRV Sistemler, geçmişten günümüze birçok yeniliğe imza atmış ve sektöründe başarılı olarak Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir.

Hakkımızda
Hakkımızda editor

Daikin VRV Sistemler, geçmişten günümüze birçok yeniliğe imza atmış ve sektöründe başarılı olarak Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir. Yüksek teknolojili Ar-Ge merkezleri Japonya’da bulunur ve önemli üretim tesisleri de mevcuttur. Aynı zamanda, BES6001 sertifikasını almaya hak kazanarak ilk HVAC-R üretici firması olmuştur.

Türkiye’de lider markalardan Daikin VRV Sistemler, 30 yılı aşkın süredir yenilikçi ve çevreci yapısıyla üretimlerini sürdürüyor. 1987 yılında ilk kez orijinal VRV klima sistemini icat etmiş ve Avrupa pazarına sunmuştur. Önemli icatlara imza atan Daikin VRV Sistemler tarafından 1991 yılında ısı geri kazanımlı VRV üretilerek eş zamanlı ısıtma ve soğutma mümkün hale getirildi.

Bir mağazada yapılan saha denemesinde, Daikin VRV Sistemlerin sağladığı verimliliğin diğer kullanılan sistemlerin sağladıkları verimliliğe göre daha yüksek olduğu kanıtlanmıştır.

Yüksek sezonsal verimlilik, soğutucu akışkanın yeniden kullanımı, küresel ısınma ve düşük soğutucu akışkan miktarı ile VRV geleceğe hazır hale getirildi. Çevreci tavrından ödün vermeyerek en düşük karbon salınımlı gelecek nesil VRV sunuldu. Küresel ısınma potansiyelinin en aza indirildiği şarj edilebilir soğutucu akışkan miktarını azaltan devrim niteliğinde teknolojiler yine Daikin VRV Sistemler tarafından geliştirildi. Pazardaki başarılı konumunu çevreci projeleriyle de korumayı başaran ve kalıcı bir yer edinen Daikin VRV Sistemler, kullananların güvenini sağlamıştır.

Her türlü uygulamaya uygun çözümler geliştirerek avantajlı ürünlerle sıcak su üretimini sağlıklı hale getirmiş, havalandırma üniteleri ve klima santrallerini verimlilik ve konfor çerçevesinde geliştirmiştir.  Verimlilik ve konforun yanında güvenilirlik ve farklı tasarımlar sunar. Hava entegreli düz kaset üniteleri, kullanıcı deneyimini arttıran yeni ve şık kablolu kumanda tasarımları, daha üstün bir müşteri desteği için hataların görüntülenmesini sağlayan dış ünite ekranıyla hizmet kalitesini her zaman arttırarak devam ettirmiştir. Teknolojik VRV ürünler ve dijital dünyanın kolaylıklarını keşfetmeye yardımcı yenilikler ile kendini iyileştirme yönünde ilerleyen Daikin VRV Sistemler, standartlar çerçevesinde istek ve ihtiyaçlara cevap verir. Soğuk bölgeler için tasarlanan VRV sistemlerle yüksek kısmi yük verimliliği sağlanmış ve her alana uygun sistemler geliştirilmiştir.

Günümüzün zorlukları sebebiyle Avrupa’daki yeni bina projelerinin büyük bölümünün yeşil proje olması bekleniyor. Daikin VRV Sistemler çevreci tavrıyla yeşil projeleri destekler. En iyi çözüm ortağı olarak, Avrupa’da birçok yeşil ve sürdürülebilir projede yer almıştır.

Enerji israfına zemin hazırlayan ısıtma, soğutma, hava perdesi ve sıcak su sistemlerini birbirinden bağımsız olarak kullanmanın önüne geçerek, verimli alternatif bir enerji sunmak için VRV teknolojisi genel çözüm konseptinde geliştirmiş, binalarda enerji tüketiminin %70’e kadar yönetilmesini mümkün kılan maliyet tasarrufu potansiyeli elde etmiştir. Yıl boyu konfor için ısıtma ve soğutma sistemleri birleştirilmiş, etkin sıcak su üretimi için sıcak su üniteler geliştirilerek enerji tüketimi kontrol edilebilir hale gelmiştir.

Oteller, ofisler, konutlar, mağazalar için birden fazla uygulamalar tek sistemde birleştirmiştir. Düşük sıcaklıklı sıcak su, biddle hava perdesi, yüksek sıcaklıklı su, havalandırma sistemleri binalar için tek sistem üzerinden üretilmiştir. Ofisler ve bankalar için verimlilik sağlayacak ve oteller için düşük işletme giderleriyle maksimum konfor elde edilecek sistemler geliştirilmiştir.

Geliştirdiği çözümleri alana uygun şekilde sunmuş ve perakende mağazalar için VRV, konut kullanımı için VRV benzersiz teknolojilerle donatmıştır. Daikin VRV Sistemler, genel ticari çözümler sunarken son teknoloji ürünlerden yararlanmış ve yüksek verimlilik sağlamıştır.

İşletme maliyetlerini düşüren, üstün güvenilirlik sağlayan, dayanıklı, çevreci, sürdürülebilir ve verimli projelere imza atarak Daikin VRV Sistemler, sektörde başarılı şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.