Google’da Kaçıncı Sıradayım Diyerek Yeni Adımlar Atın

Google en büyük arama motorudur ve devasa bir arama motorunda ne kadar önlerde olduğunuz sizin için büyük önem taşımaktadır.

Google’da Kaçıncı Sıradayım Diyerek Yeni Adımlar Atın
Google’da Kaçıncı Sıradayım Diyerek Yeni Adımlar Atın editor

Google en büyük arama motorudur ve devasa bir arama motorunda ne kadar önlerde olduğunuz sizin için büyük önem taşımaktadır. Yeteri kadar önlere çıkamaz ve gerilerde kalırsanız bu kaçınılmaz olarak sitenizin aldığı takipçi sayısını düşürür. Çok büyük siteler için belirli bir takipçi sayısı oluşur ve bu takipçiler merak ettiği şeyler için bu siteleri düzenli olarak ziyaret eder ancak bunun oluşması yıllar alacaktır. Yeni kurulan siteler için bu durum geçerli değildir en azından çok büyük oranda geçerli olmayacaktır çünkü hızlı şekilde gelişebilen sitelerde olabilmektedir. Sırasını daha iyi hale getirmek isteyen bir site sahibi Google’da kaçıncı sıradayım  demeli ve ortaya çıkan soruya göre yeni adımlar atabilmelidir. Örnekler üzerinden gidersek bir yerde 10. Yere gelmek istiyordunuz ve bunun için çalışmalar yaptınız ancak geldiğiniz yer 18. Yer oldu. Bu durumda bir değil birden fazla şeyi yanlış yaptığınızı düşünebilirsiniz çünkü beklentinizden çok uzaklaşmış olacaksınız. Eğer 10 hedefiniz varken 9-10-11 gibi yerleri tutturduysanız bu yenilikten ziyade mevcut düzeni koruyup üstüne eklemeler yapmayı da aklınıza getirebilir.

Site Sıra Bulucu Neden Kullanmalısınız?

Siteler için sıranızı tespit etmek amacına sahip olmanızın sebebi sıranızı keşfedip bu keşfettiğiniz sıraya göre yeni adımlar atabilmektir. Kendinize bunun için hedefler koyabilirsiniz bu sayede koyduğum hedefe ne kadar yaklaştım veya hedeften ne kadar uzaklaştım diye görebilirsiniz. Hedeflerinize yaklaşıp yaklaşmadığınızı görmeniz için site sıra bulucularını kullanmanız gerekmektedir, diğer türlü bunu görmeniz pek mümkün olmayabilir.

Sıra Bulucu Vaktinizi Değerlendirebilmek İçin Faydalıdır

Vakit günümüzde oldukça kısıtlı hale gelmiştir ve birçok kişi yeterli vakti olmadığından şikâyet eder. Siteler de her şey gibi vakit isterler ve vakitle gelişirler. Bu sebepten dolayı vaktinizi ne kadar doğru kullanır ne kadar vakit artırabilirsiniz bu sizin için o kadar yararlı olacaktır. Sıra bulucu kullanmak da vaktinizin size kalmasını sağlayacaktır. Vaktiniz ne kadar yüksekse o kadar fazla şey deneyebilir, o kadar fazla şey üretebilir ve olabildiğince fazla şey yaparsınız.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
bonus veren siteler Betboo