Toplu Sms Fiyatları

Birçok firma ya da şahıs toplu sms gönderimi yapmaktadır. Kişiler telefon listelerinde yer alan tüm sevdiklerine özel günlerde toplu mesaj atmayı tercih etmektedirler.

Toplu Sms Fiyatları
Toplu Sms Fiyatları editor

Birçok firma ya da şahıs toplu sms gönderimi yapmaktadır. Kişiler telefon listelerinde yer alan tüm sevdiklerine özel günlerde toplu mesaj atmayı tercih etmektedirler. Firmalar ise kampanya vb. özel tanıtım ve bilgilendirme haberlerini tüm müşterilerine toplu sms halinde iletmektedirler. Bu tür çalışmalar ise özel olarak işleyen toplu sms programları sayesinde yapılmaktadır.

Toplu sms gönderimlerinde kullanmakta olduğunuz hattınıza ait olan mesaj haklarınızı kullanabilirsiniz. Ancak operatörleriniz sizlere sunmuş olduğu kısıtlı bir kota vardır. Ve bu kotayı aştığınızda göndereceğiniz tüm mesajlar oldukça yüksek fiyatlarla sunulmaktadır. Bu durumda telefonlarınız aracılığı ile göndereceğiniz toplu mesajların size maliyeti her zaman daha fazla olacaktır.

Toplu sms fiyatları konusunda hem hızlı ve güvenilir bir gönderim olsun, hem de uygun maliyetli olsun istiyorsanız Uipapp ile tanışabilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışı toplu mesaj çalışmalarınız için Uipapp üzerinden çok uygun fiyatlarla en hızlı şekilde mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

Bulk Sms Gönderimi

Toplu sms gönderiminin diğer adı bulk sms gönderimidir. Bulk yani toplu sms gönderimlerinizde her zaman hem güvenilirlik ve hız hem de fiyatlandırmalar çok önemlidir.

Uipapp sitesi üzerinden bulk sms gönderimlerinizi çok uygun fiyatlarla yapabilirsiniz. Bunun için Uipapp sitesine ücretsiz olarak üye olmanız yeterli olacaktır. Herhangi bir abonelik ya da üyelik ücreti olmadan, sadece birim mesaj fiyatları üzerinden tüm mesajlarınızı en güvenilir şekilde gönderebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
bonus veren siteler Betboo