Marius Sumudicadan basın açıklama geldi

Son dakika futbol haberleri - Gaziantep FK'nın sıra dışı hocası Sumudica, yaşanan olaylarla ilgili basın açıklaması yaptı. 4 ay sonra sözleşmesi bitecek olan Rumen hoca, zam isteme şekliyle gündeme oturmuş ve kendisine ağır eleştiriler yapılmıştı.

Marius Sumudicadan basın açıklama geldi
Marius Sumudicadan basın açıklama geldi

İşte Sumudica'nın açıklaması:

"Gaziantep ailesine karşı her zaman büyük bir bağım var. Sözleşmemin bitmesine 4 ay kaldı. Konuşmaya ve kontrat konusunda görüşmeye her zaman açığım.  

Önemli iki konu

Futbolla ilgisi olmayan ama benim için önemli bir konuya değinmek istiyorum. Söz konusu ifadelerim içerisinde eşimi arayıp para göndermesini isteyeceğim çok konuşuldu, tartışmalara yol açtı. Taraftarımızı ve tüm sevenlerimizi bu durum üzdü. Ancak Gaziantep halkının bunun ülkem Romanya'da yaygın olarak kullanılan bir şakadan başka bir şey olmadığını da anlamasını umut ediyorum. Ayrıca bu anlamda, oyunculara ödediğim primlerin kulübün kasasına daha iyi yönlendirilmesinin daha iyi olacağı söylendiğinde, bunun da bana karşı bir şaka olduğunu hemen anladım. Aslında burada, iki farklı şaka olduğunu görüyoruz.

Kulüple olan ilişkimle ilgili sıkı bir şekilde futbolla ilgili konulara dönersek, benim resmi duruşum şu şekildedir: Mevcut sözleşmemi tamamlamak istediğim dört ayım var ve sözleşme görüşmelerine de açığım."

#olayıngeçmişi

Başkan Mehmet Büyükekşi'nin kendisine yaptığı yeni teklifin hakaret olduğunu söyleyen Sumudica, "Ben oyunculara cebimden 80 bin euro prim verdim. Başkan 'Neden kulübe de vermiyorsun' dedi. Bunu doğru bulmuyorum" demişti.Sumudica ardından "Arabistan'dan gelen teklifi reddettim. Eşimi arayacağım ve para göndermesini isteyeceğim. Kulübe yardım edeceğim" demişti.Rumen teknik adam son olarak hem başkanın kendisine şaka yaptığını ve anlamadığını hem de kendisinin "eşimden para isteyeceğim" açıklamasının şaka olduğunu ancak yanlış anlaşıldığını söyledi.
Marius Sumudica'dan basın açıklama geldi - Futbol Spor Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
bonus veren siteler Betboo