İlgi Çekici Bir Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılır

Tanıtım yazıları sayesinde sitenizin arama motorunda yükselmesini sağlayabilir ve buna bağlı olarak da daha fazla kullanıcıya erişim sağlayabilirsiniz.

İlgi Çekici Bir Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılır
İlgi Çekici Bir Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılır editor

 

Tanıtım yazıları sayesinde sitenizin arama motorunda yükselmesini sağlayabilir ve buna bağlı olarak da daha fazla kullanıcıya erişim sağlayabilirsiniz. Tanıtım yazısı hazırlama aşamasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta nasıl hazırlanacağını bilmenizdir. Öncelikle iki türlü tanıtım yazısı hazırlayabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi kullanıcı odaklı tanıtım yazısı diğeri ise arama motoru odaklı tanıtım yazısı olacaktır. Kullanıcı odaklı bir yazıda siteniz veya yaptığınız işle ilgili bilgiler verebilirsiniz. Bu bilgi verme aşamasında samimi bir dil kullanmanız yazınızın daha iyi okunmasına yardımcı olacaktır. Atacağınız başlığın ise dikkat çekici olmasına özen gösterin. Bu da okunurluğu arttıracaktır.

Anahtar Kelime Analizi

Tanıtım yazısı satın al işleminden önce mutlaka doğru anahtar kelimeleri tespit edin. Bu anahtar kelimelere de link vermeyi ihmal etmeyin. Doğru linki vererek kısa sürede etkileşimin olmasını sağlayabilirsiniz. Bir yazıda çok fazla anahtar kullanmayın. Eğer arama motoru odaklı bir tanıtım olacak ise burada anahtar kelimeyi fazla kullanabilirsiniz. 300 kelimelik bir yazıda en fazla 6 tane anahtar kelime kullanabilirsiniz. Bunu da yazı içerisinde doğru bir şekilde dağıtabilirsiniz. Alt başlıklarda da anahtar kelimeleri kullanabilirsiniz. Tanıtım yazısı satın almak isterseniz güçlü otoriter siteleri tercih etmeye özen gösterin. Bunun için de Türkiye’nin en iyi sitelerini bünyesinde bulundurarak hizmet veren https://tanitimbayi.com/ adresi karşınıza çıkacaktır. Tanıtım yazısı fiyatları ise ekonomik olarak sunuluyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
bonus veren siteler Betboo