Kim Milyoner Olmak İstere İnsan 60 yaşına kadar kaç yalan söyler?...

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının dün gece yayınlanan bölümüne 'Ortalama 60 yaşına kadar yaşayan bir insan hayatı boyunca yaklaşık kaç yalan söyler?' sorusu damga vurdu.

Kim Milyoner Olmak İstere İnsan 60 yaşına kadar kaç yalan söyler?...
Kim Milyoner Olmak İstere İnsan 60 yaşına kadar kaç yalan söyler?...

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'de dün gece yine heyecan dolu anlar yaşandı. Yarışmacılara yöneltilen sorular bazısını sevindirirken bazısını da üzdü. Fakat bir soru vardı ki cevabını gören herkes şaşkına döndü. İşte Kim Milyoner Olmak İster'de geceye damga vuran "Ortalama 60 yaşına kadar yaşayan bir insan hayatı boyunca yaklaşık kaç yalan söyler?" sorusunun cevabı...

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'de dün gece yine heyecan dolu anlar yaşandı. Yarışmacılara yöneltilen sorular bazısını sevindirirken bazısını da üzdü.

601680fb66a97c7d12848a74

Fakat bir soru vardı ki cevabını gören herkes şaşkına döndü. İşte Kim Milyoner Olmak İster'de geceye damga vuran "Ortalama 60 yaşına kadar yaşayan bir insan hayatı boyunca yaklaşık kaç yalan söyler?" sorusunun cevabı...

Dün gece ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster'de kafaları karıştıran ve herkesin merak ettiği bir soru soruldu.

2008'de İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre ortalama 60 yaşına kadar yaşayan bir insan hayatı boyunca yaklaşık kaç yalan söyler? sorusu, izleyiciler için merak konusu oldu. Birbirinden ilginç yarışmacıların 1 milyonluk ödül için ter dökeceği yarışmada heyecan dorukta.

601680faae298b93f470e890

Peki, 2008'de İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre ortalama 60 yaşına kadar yaşayan bir insan hayatı boyunca yaklaşık kaç yalan söyler? sorusunun cevabı nedir?

Yarışmacı İknur Günaydın, 30.000 TL değerindeki soruyu 'çift yanıt joker hakkı'nı kullanarak cevapladı. Ancak 2 cevapta da doğru yanıtı bilemedi.

“2008'de İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, ortalama 60 yaşına kadar yaşayan bir insan hayatı boyunca yaklaşık kaç yalan söyler?”

A) 88B) 880C) 8.800D) 88.000Doğru cevap: D) 88.000

Kim Milyoner Olmak İster'e 'İnsan 60 yaşına kadar kaç yalan söyler?' sorusu damga vurdu - Türkiye Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
403 Forbidden

403 Forbidden


openresty