Kuşe Bandrollerinin Kullanıldığı Yerler

Kuşe bandrollerinin kullanım alanları en geniş etiket çeşididir. Gıda ürünleri, kırtasiye ürünleri, medikal ürünler, koli üzerine ve kitap üzerine de baskısı yapılır.

Kuşe Bandrollerinin Kullanıldığı Yerler
Kuşe Bandrollerinin Kullanıldığı Yerler editor

Kuşe bandrollerinin kullanım alanları en geniş etiket çeşididir. Gıda ürünleri, kırtasiye ürünleri, medikal ürünler, koli üzerine ve kitap üzerine de baskısı yapılır. Fırsat ürünlerinde de kendini gösteren kuşe etiketler, her zaman ekonomik ve uzun ömürlü olması ile tercih sebebidir. Üç çeşit kâğıt seçeneği bulunur.

 Mat, yarı mat ve parlak kağıtlar olarak üretilir ve en çok parlak kâğıt üzerine ribon ile baskı yapılır. Satışı yapılan ürünlerin üzerine yapıştırılan kuşe etiket oldukça fazla yapışkan ürünlerdir ve yapıştırıldığı yerden çıkması da oldukça zordur. Müşteri beklentisi ise en iyi şekilde ürünün kalitesi ile karşılanır. Barkod Online firmasının en son teknoloji ile çıkardığı ve beğeni alan ürünleridir.

Kuşe Etiketlerin Oluşum Aşaması

Kuşe etiketler, farklı ebat seçeneklerinden oluşabilen 2-3 sene dayanıklılık gösteren, telefonla işletmelerin yönetebildiği sistem ile kullanımı mevcut olan etiket türüdür. Kuşe etiket fiyatları ise oldukça uygun olan bir üründür. Kullanımında yapışkan oluşu ile de yapıştırılan yerden çıkarılması oldukça zor olan ürün kullanımı açışından kolaylık sağlar.

 Işık, nem ve ısıdan orta derecede etkilenen kuşe etiketler, ribonların uyumluluk göstermediği zaman basımı sağlamakta güçlük çeker. Sonuç olarak baskı kalitesiz olur ve istenilen sonuç elde edilemez. Ribon seçimi de oldukça önemlidir. Alıcıların tercihi yanında aynı zamanda firma için de oldukça önemlidir. Merak edilen ürünler için Barkod Online sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
bonus veren siteler Betboo