Pliselerde Kullanım Farkı ve Üretim Detayı

Üretimi yapılan kumaşlar arasında polyester çeşidi, her zaman daha fazla kullanım sağlanması ile ön plana çıkar.

Pliselerde Kullanım Farkı ve Üretim Detayı
Pliselerde Kullanım Farkı ve Üretim Detayı editor

Üretimi yapılan kumaşlar arasında polyester çeşidi, her zaman daha fazla kullanım sağlanması ile ön plana çıkar. Birçok alanda kullanımı mümkün olan pliseler, farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Her zaman tek sarmalın 250 dişli sarmal çarkı çevirerek baskı oluşturmasını sağlar ve yüksek ısılı baskı sonunda preslenen ürünler hazırlanmış olur. Böylece istenilen plise çeşitleri elde edilir. Birçok çeşidi de makinenin ayarına göre değişim gösterir. Plise yapımı oldukça kolay olmasının yanı sıra beklentileri karşılayan ürün olma özelliğine de sahiptir.

Plise Kullanım Çeşitliliği

Bazı elbiselerde kullanım sağlarken bazen de koltuk örtüleri, sandalye kılıfları ve yatak örtülerinde tercih edilmektedir. Tekstil alanını ilgilendiren bir üretim olanağı sağlayarak bir sürü kişinin de çalışma gerçekleştirmesinde oldukça önemli bir üretim mekanizmasıdır. Birçok model seçeneği arasında en çok tercih edilen ise büzgü plise modeli olarak karşımıza çıkar. Model Plise her alıcının isteğine göre kıyafetlerde baskılama yapılarak oldukça fazla bir üretim ve kullanım imkânı oluşturmaktadır.

Pliseler Arasında En Fazla Satışı Yapılan Modeller

Birçok plise modeli bulunmaktadır. Kullanılan pliselerde müşteriler ve satıcılar tarafından tercih edilen modeller arasında perde plise modeli göze çarpmaktadır. Bu model katlamalı plise olarak bilinir. Kullanımı sağlanan ürün ise store tarzı perde çeşitleridir. Bu alanda kumaşlar arasında sadece polyester ve türevi kumaş çeşitlerinde plise işlemi yapılmaktadır. Merak edilen ürün hakkında Model Plise sayfasından hizmet alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx