Tabela Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Birçok firmanın tanıtım ve reklamcılık alanında en çok tercih ettiği hizmetler içerisinde tabela ilk sıralarda yer almaktadır.

Tabela Fiyatları Nasıl Belirlenir?
Tabela Fiyatları Nasıl Belirlenir? editor

Birçok firmanın tanıtım ve reklamcılık alanında en çok tercih ettiği hizmetler içerisinde tabela ilk sıralarda yer almaktadır. Tabela çeşitleri firmaların belirledikleri hedef kitleye daha hızlı ulaşmak için kullandıkları araçlardan biridir. Tanına bilirlik yakalamak için her zaman en çok tercih edilen hizmet olan tabela, farklı çeşitleri ile ön plana çıkmaktadır.

Tabela fiyatları seçeceğiniz çeşit ve malzeme kalitesine göre farklılık göstermektedir. Tabela Sanat çeşitleri içerisinde kutu harf tabela, paslanmaz kutu tabela, pleksi kutu harf tabela, neon tabela, kompozit tabela, LED tabela, totem tabela gibi birçok başlık sayılabilmektedir. Bununla birlikte karayolu üzerinde ya da sokak ve caddelerde yönlendirme ve ikaz levhaları tabela olarak kullanılabilmektedir.

Tabela Çeşitleri Neye Göre Değişir?

Birçok büyük firmanın karayolu ve ulaşım yolları üzerinde kullanmış oldukları tabela modellerine totem tabela denilmektedir. Bu tabelalar içerisinde kompozit tabela, cephe kaplama da kompozit malzemesi ile yapılan bir çeşit olarak görülmektedir. Kompozit tabela, alüminyum tabela, pleksi tabela, ışıklı ya da ışıksız olarak birçok çeşit ile dikkat çekmektedir. Tabela çeşitleri kullandıkları yer ve lokasyonlara göre vergiye tabi olarak ta görülmektedir.

Tabela üretiminde kullandığımız malzemeler içerisinde akrilik, polietilen, poliüretan, PVC, polikarbonat gibi malzemeler dikkat çekmektedir. Tabela fiyatları kullanılacak ölçü ve çeşide göre, malzeme kalitesine göre farklılıklar göstermekte ve ekonomik reklam aracısı olarak ortaya çıkabilmektedir. Tabela fiyatları ve çeşitleri hakkında bilgi alabilmek için Tabela Sanat sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx