Brawl Stars

Brawl Stars dörde dört veya on kişilik gruplar halinde sayısız modu olan çevrimiçi bir oyundur.

Brawl Stars
Brawl Stars editor

Brawl Stars dörde dört veya on kişilik gruplar halinde sayısız modu olan çevrimiçi bir oyundur. Oyunda birçok karakter ve her karakterin ayrı özellikleri bulunur. Karakterleri satın almak için elmaslara ihtiyaç duyulur. Bu elmaslara para ödeyerek ya da Brawl Stars elmas hile işlemleri ile sahip olabilirsiniz. Elmas hileleri için Brawl Türkiye sitesine girmeniz yeterlidir.

Hilelerde hiçbir şekilde güvenli olmayan bir durum söz konusu değildir. Elmasları oyun oynayarak elde etmek oldukça zordur. Bu yüzden de hile kullanmak oyun içinde olan konumunuzu çabuk yükseltmenize yardımcı olur. Her karakter aldığınızda oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Brawl Stars oyunu son zamanların en çok oynana oyunudur. Her gün binlerce kişi oyuna üye olarak oynamaya başlar.

Brawl Stars’da  Nita Karakteri

Brawl Stars oyununda çok fazla sayıda karakter bulunur, Nita da o karakterlerden birisidir. Brawl Stars elmas hilesi ile birlikte Nita karakterine sahip olabilirsiniz. Oyunun içerisinde bulunan her karakterin canı vardır. Nita’nın canı beş bin altı yüzdür. Bu canla birlikte Nita karakteri karşı takıma saldırdığında oldukça büyük bir etki yaratır.

Nita aynı zamanda oyun için de bulunan nadir olarak alınabilen bir tanktır. Oyunda bulunan her karakterin ayrı yeteneği mevcuttur. Nita’nın bilenen en büyük yeteneği ise büyük bebek ayıyı çağırmasıdır. Nita her zaman için yakın dövüşte galibiyet alan bir karakterdir. Uzaktan savaşmak yerine direkt olarak saldırıya geçer.

Brawl Stars’da Nita Karakteri Aksesuarları

Nita karakterini elmaslar ile elde ettikten sonra aynı şekilde Brawl Stars elmas kullanarak aksesuarlarını alabilirsiniz. Nita karakterinin ilk olarak en büyük aksesuarı çevresinde olan düşmanlarına karşı kullandığı ayı pençesidir. Nita yeteneklerinden bir olan ayısında kürk bulunur. Nita bu kürk ile birlikte ölmemek için ayısını koruyabilme aksesuarına sahiptir. Nita karakterine sahip olduğunuzda güçleri daha iyi bir şekilde kullanabilmek için aksesuarlarına da sahip olmalısınız. Bu yüzden fazla sayıda elmas gerekir ücretsiz elmas sahibi olmak için de Brawl Türkiye sitesinden yararlanabilirsiniz.

Brawl Stars Karakteri Olan Nita’nın Kostümleri ve Özellikleri Nelerdir

Brawl stars elmas hilesi ile sahip olabileceğiniz Nita’nın fazla sayıda, isimde adlandırılmış olan kostümleri bulunur. Nitanın ilk kostümü ve en beğenilerek kullanılan kostümü Panda Nitadır. Sonrasında sırasıyla beraber Kırmızı Burunlu Nita ( Yılbaşı tatili için özel olarak yayınlanmış kostümü ), Shiba Nita ( Altın Hafta için giyinilen şık kostümü ), ayısından örnekle yapılmış olan Koala Nita kostümü bulunur. Nita sağlık olarak beş bin altı yüz güce sahiptir. Tek seferde verdiği hasar bin yüz yirmidir. Özel güçlerinden olan ayısının verdiği hasar ise beş yüz atmıştır. Hızı diğer olan karakterlere göre normal seyreder. Düşman gördüğünde ise Nita’nın saldırma hızı saniye de beş yüzdür.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx