Söz Nedir?

Aslında ve kadar basit bir kelime değil mi? Sadece bir kelime ve üç tane harften oluşan.

Söz Nedir?
Söz Nedir? editor

Aslında ve kadar basit bir kelime değil mi? Sadece bir kelime ve üç tane harften oluşan. Ancak belki de bir savaşta kullanılan en iyi kılıçtan bile daha iyi yaralayabilir. Peki, bu kadar etkili bir kelimeyi söylerken doğru seçmek önemli değil mi? Ancak durum her zaman da karamsar olmuyor.

Bazen sarf edilecek delikanlı sözler ve onların sıcaklığı hem yalnız olmadığımızı hem de çok iyi bir dosta sahip olduğumuzu hatırlatır bize ve günümüz bu motivasyon ile harika geçer. Bu kullanabileceğiniz delikanlı sözler ise size Sözler Vadisi sitesi tarafından sunuluyor. Size ise sadece siteyi ziyaret etmek ve arkadaşınızın modunu yükseltebilecek bir söz seçmek kalıyor.

Erkek Sevgiliye Aşk Sözleri

Her ne kadar son zamanlarda bu algı kırılmaya başlasa da hala büyük oranda varlığını sürdürmektedir. Peki, nedir bu algı? Romantik sözlerin erkeklerden beklenmesidir. Kadınlar erkeklere göre daha duygusal olabilirler. Ancak şu da bir gerçek ki erkeklerde güzel sözlere ihtiyaç duyabilir. Bunun için ise erkek sevgiliye aşk sözleri diye arama yaptıktan sonra sözler vadisinden sizde güzel sözler seçebilirsiniz.

Sözlerle Hangimiz Mutlu Olmayız Ki…

Hangimiz güzel sözler duymaktan hoşlanmayız ki; ister erkek, ister kadın olalım. Hele ki bu sözler sevgilimizden geliyorsa. Onun söyleyeceği bir sözün bizde yaratacağı güzel etkiler paha biçilemez. Hele ki sevgiliniz göğsünüzde uykuya dalarken söylerseniz etkisi ne kadar daha artabilir. Bu tarz sevgiliye iyi geceler sözleri ise kolaylıkla Sözler Vadisi sitesinde bulunabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx