Galatasaray Mostafayı alır almaz satacak mı?

Son dakika futbol haberleri - Galatasaray'ın Zamalek'ten satın alma opsiyonuyla kiraladığı Mostafa Mohamed, ilerleyen aylarda sarı kırmızılı ekibe bonservisiyle katılacak. Ancak Mostafa için arayanların ardı arkası kesilmiyor. Son olarak Manchester United'ın Zamalek'i arayarak Mostafa hakkında bilgi aldığı öğrenildi. Galatasaray,...

Galatasaray Mostafayı alır almaz satacak mı?
Galatasaray Mostafayı alır almaz satacak mı?
Paylaş

Galatasaray Mostafa Mohamed için Zamalek'e 4 milyon dolar ödeyecek. Ancak Mostafa'nın performansı ve arayan kulüplerin büyüklüğü düşünüldüğünde Galatasaray, 4 milyona aldığı oyuncuyu çok daha yüksek bir bedelle satabilir.

Galatasaray'a bonservisiyle gelir gelmez satılma ihtimali beliren Mostafa için reddedilemeyecek bir teklif gelmesi durumunda konu masaya yatırılacak.

Paylaş

Yeni yönetim geldiğinde takımın başında hala Fatih Terim bulunuyorsa Terim'in raporu esas alınacak. Ancak hem yönetim hem teknik heyet değişirse işler karışabilir.

Paylaş

Akşam'daki habere göre ise Mısır basını, Manchester United'ın Zamalek'i aradığını yazdı. United, Mohamed'in Galatasaray'a transferiyle ilgili mukavele detaylarını sordu ve ilgisini iletti. Satın alma opsiyonu Galatasaray'da olmasına rağmen Mohamed'in yakın bir arkadaşı, "Opsiyon maddesinin aktif hale gelmesi, Mostafa'nın onayına bağlı" şeklinde konuştu.

Paylaş

Aynı kaynak, "Mostafa Mohamed, Galatasaray'ın opsiyonu kullanmasına onay vermezse Zamalek'e dönüp sonrasında da kulübünün iyi bir para kazanmasını sağlayabilir. Çünkü Zamalek'e karşı büyük bir sevgisi ve saygısı var" dedi.

Paylaş

Yeni Malatyaspor'un Mısırlı oyuncusu Karim Hafez ise "Mostafa Mohamed'den kimse böyle bir performans beklemiyordu. Harika bir başlangıç yaptı. Şimdi İngilizce öğreniyor ve gelişimi için çalışıyor. Sadece bir sezon sonra daha büyük bir kulübe gideceğini düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Galatasaray Mostafa'yı alır almaz satacak mı? - Futbol Spor Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Konya Ovası'nda çiftçi kuraklıktan endişeli
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
Sadık Çiftpınar: Hoca kaleye geç derse geçerim
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx